Czym zajmuje się agile coach?

Wymagania klientów zmieniają się w błyskawicznym tempie. Związane jest to z postępem technologicznym – coraz większe i szybsze zmiany oddziałują na wyobraźnię klientów, którzy niejednokrotnie ulegają wrażeniu, że wszystko jest możliwe.

zdjęcie - (the_title())


Czym zajmuje się agile coach?

Wymagania klientów zmieniają się w błyskawicznym tempie. Związane jest to z postępem technologicznym - coraz większe i szybsze zmiany oddziałują na wyobraźnię klientów, którzy niejednokrotnie ulegają wrażeniu, że wszystko jest możliwe. To sprawia, że wykonywanie pewnych projektów staje się trudniejsze - klienci niejednokrotnie zmieniają swoje oczekiwania i wymagania podczas trwania projektu.

Innym problemem w projektach jest brak adekwatnego porozumienia między osobami odpowiedzialnymi za projekt a klientem, w wyniku czego powstaje produkt, który nie odpowiada klientowi, może nie spełniać wymaganej funkcjonalności, lub daleko odbiegać od wizji klienta podczas składania zamówienia na produkt. Stąd też zwinne zarządzanie jest odpowiedzią na taką sytuację - stawia się tutaj na komunikację z klientem i na szybkie reagowanie na wynikające zmiany.

Przy wdrażaniu nowego stylu zarządzania do projektu bądź też do firmy niezwykle przydatne okazać się mogą usługi agile coacha, który krok po kroku wprowadzi do zespołów główne założenia zwinnych technologii zarządzania. Nie obędzie się także bez project management szkolenia.

Odpowiednio przeprowadzony agile project management kurs jest gwarancją zrozumienia przez wszystkich członków zespołu, czym charakteryzuje się taki styl zarządzania i jakie wymagania powinien spełniać każdy członek zespołu, aby projekt zakończył się sukcesem.

Agile często świetnie komponuje się z frameworkiem typu scrum - jest to pewnego rodzaju narzędzie pomagające usprawnić zwinne zarządzanie poprzez podział ról, gdzie jedna osoba zajmuje się komunikacją z klientem i pozostałymi członkami zespołu, druga - rozwiązywaniem na bieżąco problemów związanych z projektem oraz usuwaniem przeszkód w jego realizacji a pozostali członkowie pracują nad stworzeniem produktu.

Szkolenie scrum developer w przystępny sposób przekazuje techniki pracy developera, niezbędne do prawidłowego wykonywania swoich obowiązków i objaśnia działanie innych instrumentów, które można wykorzystać do pracy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.