Design thinking szkolenie

Wszelkie działania kreatywne wymagają doskonałego warsztatu i znajomości rynku. Coraz więcej firm decyduje się na Design Thinking, czyli metodę pracy opartą na wejściu w rolę użytkownika, tak by końcowy produkt był w jak najlepszym stopniu dopasowany do jego potrzeb i wymagań. Jako, że ta metoda jest stosunkowo młoda, to niewielu ekspertów z branży można znaleźć na rynku. 

   

  Wszelkie działania kreatywne wymagają doskonałego warsztatu i znajomości rynku. Coraz więcej firm decyduje się na Design Thinking, czyli metodę pracy opartą na wejściu w rolę użytkownika, tak by końcowy produkt był w jak najlepszym stopniu dopasowany do jego potrzeb i wymagań. Jako, że ta metoda jest stosunkowo młoda, to niewielu ekspertów z branży można znaleźć na rynku.

  Lepszym rozwiązaniem, niż marnowanie czasu na znalezienie wolnego specjalisty, jest wyszkolenie własnych pracowników. Design thinking szkolenie zamknięte, można zrealizować we własnej firmie.

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze szkolenia?

  Teoretycznie rzecz ujmując, dostęp do szkoleń w tym momencie jest na tyle szeroki, że niemal w każdym miesiącu można znaleźć warsztaty w swoim mieście. Jednak nie bez znaczenia pozostaje wybór szkoleniowca. Decydując się na udział w konkretnych warsztatach należy zwrócić uwagę na kilka kwestii.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenie z Design Thinking. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, gdzie uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez cykl Design Thinking. Dzięki temu, mogą oni od razu przećwiczyć  idee Design Thinking, co pozwala na szybsze  wdrożenie tej metodyki w praktykę zawodową. Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działu HR. Zobacz również: szkolenie zarządzanie projektami, szkolenia dla menedżerów.

  Po pierwsze na czas szkolenia - powinien on być optymalny - czasem zdarza się tak, że kilkudniowe szkolenia wydają się być bardziej atrakcyjne. W takim przypadku należy przyłożyć wagę do jego intensywności, wszak czas to pieniądz i bardziej skondensowana dawka wiedzy może przynieść większe korzyści.

  Kolejnym aspektem, który z całą pewnością jest warty uwagi, jest sposób przekazywania informacji. Warto wybierać szkolenia, które prowadzone są dwutorowo, z jednej strony oferowana jest część praktyczna, a z drugiej strony możliwa jest udział w warsztatach praktycznych, które ułatwiają przyswojenie na trwałe zdobytych informacji.

  Całość powinna być przeprowadzona w sposób ciekawy i przystępny, tak by każdy - niezależnie od wstępnego poziomu - mógł zrozumieć treść szkolenia.

  Dla kogo są szkolenia design thinking

  Na udziale w takim szkoleniu może skorzystać bardzo szeroka grupa pracowników, jednak przeznaczone są one przede wszystkim dla pracowników agencji kreatywnych i managerów, którzy odpowiedzialni są za kreację innowacyjnych rozwiązań dla klientów oraz za czuwanie nad przebiegiem procesu realizacji projektu.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.