Firmy szkoleniowe: jak wybrać najlepszą?

Rozwój osobisty i zawodowy jest jedną z najbardziej istotnych rzeczy, które biorą pod uwagę wchodzący na rynek pracownicy. Młodzi ludzie zdecydowanie częściej wybierają oferty pracodawców, którzy oferują możliwość uczęszczania na szkolenia, kursy i zajęcia, które mają na celu podniesienie ich kompetencji.

zdjęcie - (the_title())


Firmy szkoleniowe: jak wybrać najlepszą?

Rozwój osobisty i zawodowy jest jedną z najbardziej istotnych rzeczy, które biorą pod uwagę wchodzący na rynek pracownicy. Młodzi ludzie zdecydowanie częściej wybierają oferty pracodawców, którzy oferują możliwość uczęszczania na szkolenia, kursy i zajęcia, które mają na celu podniesienie ich kompetencji.

Jednak wybór odpowiedniej firmy szkoleniowej może być sporym wyzwaniem - szczególnie, jeśli nasza branża nie ma wiele wspólnego z branżą edukacyjną.

Oto 5 zasad, którymi powinniśmy kierować się przy wyborze firmy szkoleniowej!

 1. Sprawdź dostępność zajęć.

  Zazwyczaj przedsiębiorcy (szczególnie ci prowadzący niewielką działalność gospodarczą) decydują się na szkolenia otwarte, w których mogą brać udział wszyscy zainteresowani.

  Takie szkolenia mają określone terminy, co w praktyce oznacza, że najpierw powinniśmy sprawdzić, czy uczęszczanie naszego pracownika na wybrane szkolenie nie będzie kolidować z urlopem, ważnym spotkaniem biznesowym lub delegacją.

 2. Oszacuj przydatność programu.

  Może się okazać, że szkolenie, którym jesteśmy zainteresowani, nie zawiera ćwiczeń praktycznych lub nie dotyczy najważniejszych dla nas zagadnień. Przed wyborem kursu powinniśmy dokładnie sprawdzić program.

  Jeśli chodzi o firmy szkoleniowe Katowice, tak samo jak i inne duże miasta w Polsce, oferują dostęp do wielu firm z bogatym harmonogramem szkoleń - z pewnością znajdziemy taki kurs, który spełni nasze wszystkie wymagania.

 3. Sprawdź opinie o placówce.

  Niemal każda firma szkoleniowa posiada profil na portalach społecznościowych i na stronach branżowych. Dzięki temu możesz z łatwością dostać się do opinii poprzednich klientów.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zobacz nasze najciekawsze szkolenia dla sprzedawców:

 4. Sprawdź kadrę dydaktyczną.

  Może się okazać, że dwie porównywalne firmy szkoleniowe oferują dostęp do całkowicie innych nauczycieli i wykładowców. Być może w jednej z nich znajdziesz autorytety z danej branży.

 5. Porównaj ceny.

  Jeśli jesteś przedsiębiorcą, z pewnością zdajesz sobie sprawę z istoty kosztów.
  Być może dwa podobne kursy, które zawierają zbliżoną ilość godzin (w tym zajęć teoretycznych i praktycznych) oraz cechują się podobnym programem znacząco różnią się ceną.

  Oczywiście - często za jakość warto zapłacić więcej. Zdarza się jednak, że końcowa cena dwóch różnych kursów o podobnej charakterystyce może być znacząco różna.

 

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.