Gdzie możemy poznać metodyki zarządzania projektami?

Project management, czyli nic innego jak zarządzanie projektami ma na celu podjęcie szeregu działań prowadzących do skutecznego zrealizowania ustalonych odgórnie założeń głównych i pośrednich w określonym czasie.

zdjęcie - (the_title())


Gdzie możemy poznać metodyki zarządzania projektami?

Project management, czyli nic innego jak zarządzanie projektami ma na celu podjęcie szeregu działań prowadzących do skutecznego zrealizowania ustalonych odgórnie założeń głównych i pośrednich w określonym czasie. Skuteczne zarządzanie projektami wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności, które zdobywa się z czasem… lub biorąc udział w jednym z profesjonalnych szkoleń.

Szkolenia Project Management

Szkolenia z zakresu project managementu pozwalają uczestnikom na poznanie metodyk zarządzania projektami, zbioru najlepszych praktyk, narzędzi i rekomendowanych rozwiązań dla członków zespołów projektowych oraz dominujących obecnie światowych standardów zarządzania projektami, do których zalicza się zarządzania projektami: PMI, Prince2, CCPM, Agile pm foundation jak i różnorakie rozwiązania hybrydowe.

Podczas agile szkolenia uczestnicy nauczą się samodzielnego i skutecznego zarządzania projektami, bez względu na to, jak bardzo złożone i skomplikowane one będą. Zdobędą umiejętności niezbędne do efektywnego zarządzania poszczególnymi zadaniami, realizowania ich zgodnie z ustalonymi wcześniej terminami i harmonogramami, korzystania z wszelkich, w tym bardzo zaawansowanych narzędzi wspierających dany projekt.

Dowiedzą się także jak dobierać odpowiednie style zarządzania zespołem odpowiedzialnym za wykonanie danego projektu, organizować efektywne spotkania jego członków, szacować koszty i przychody danego projektu oraz wykorzystywać wszelkie narzędzia myślowe do zamykania projektów, a tym samym tworzenia nowatorskich produktów i usług.

Szkolenie z zarządzania projektami Warszawa – dla kogo?

Kurs z zakresu zarządzania projektami (np. szkolenie scrum) polecamy jest szczególnie dla kierowników i całej kadry managerskiej, szefów i liderów zespołów projektowych i ich członków oraz wszystkich osób, które pragną usystematyzować swoją wiedzę z zakresu project managementu bądź zdobyć wiedzę i umiejętności cenione na współczesnym rynku pracy.

Zdobycie bądź poszerzenie kompetencji specjalistycznych związanych z zarządzaniem projektami będzie dużym atutem dla każdego pracownika.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.