Jak emocje wpływają na naszą pracę?

We współczesnych czasach zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym towarzyszą nam różnorodne emocje. Złość, bezsilność rozczarowanie to negatywne emocje z którymi każdy z nas często musi zmierzać się w miejscu pracy.

zdjęcie - (the_title())


Jak emocje wpływają na naszą pracę?

We współczesnych czasach zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym towarzyszą nam różnorodne emocje. Złość, bezsilność rozczarowanie to negatywne emocje z którymi każdy z nas często musi zmierzać się w miejscu pracy.

Warto zatem nauczyć się opanowywać negatywne emocje oraz stres w pracy. W tym celu niezbędne są profesjonalne warsztaty radzenia sobie ze stresem oraz skuteczny trening komunikacji interpersonalnej.

Stres w pracy, a profesjonalne warsztaty radzenia sobie ze stresem

Obecnie tempo życia jest bardzo szybkie. Większość osób aktywnych zawodowo każdego dnia śpieszy się do pracy czy na ważne spotkanie biznesowe.

Ponadto istnieje ciągła obawa, że nie zdążymy w wyznaczonym terminie wykonać wszystkich zadań zleconych przez szefa. Niemniej mimo tych trudności nieustannie staramy się, aby być produktywni.

W tym celu bardzo często wykonujemy kilka rzeczy na raz, bowiem nie mamy czasu aby zwolnić. Tymczasem nieustanny stres w pracy oraz pobudzenie emocjonalne, w ogromny sposób oddziałuje na komfort naszego życia.

Zatem w jaki sposób poradzić sobie z ciągłym stresem oraz powiązanymi z nim negatywnymi emocjami? W tym celu niezbędne jest trening komunikacji interpersonalnej oraz profesjonale warsztaty radzenia sobie ze stresem prowadzone pod okiem doświadczonych trenerów.

Szkolenie z kompetencji miękkich, a radzenie sobie ze stresem

Na szkoleniu z kompetencji miękkich uczestnicy dowiadują się w jaki sposób skutecznie obniżyć swoje pobudzenie emocjonalne oraz jak regulować poziom stresu. Warsztaty radzenia sobie ze stresem pozwalają na zapoznanie się z technikami oraz metodami radzenia sobie ze stresem w odniesieniu do długoterminowej pracy.

Celem tego szkolenia nie jest jedynie uczenie uczestników jak leczyć objawy przed stresem, lecz także kształtowanie wewnętrznej spójności oraz właściwej postawy do życia. Dzięki temu funkcjonowanie w społeczeństwie w domu oraz pracy staje się o wiele prostsze oraz łatwiejsze.
 

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.