Jak zapewnić sprawną pracę przy projekcie?

Obecnie na rynku istnieje duża oferta kursów pomagających w wyszkoleniu profesjonalnych liderów zespołów projektowych…

Gamma - Jak zapewnić sprawną pracę przy projekcie?

  Obejmują one wykształcenie podstawowych umiejętności niezbędnych do sprawnego funkcjonowania i kierowania zespołem pracowniczym. Dzięki nim nawiązywana jest współpraca oraz komunikacja – krytyczne elementy w działaniu każdej grupy.

  Jak wyglądają takie kursy?
  Szkolenie zarządzanie projektami składają się z części teoretycznej, czyli wykładów i analizy studiów przypadków oraz części praktycznej, czyli symulacji pozwalającej wczuć się w sytuację, zamiast tylko to sobie wyobrażać. Pozwala to skonfrontować rzeczywistość z tym, co wydaje się, że mogłoby się wydarzyć, gdyby zaszły pewne okoliczności.

  Uczestnicy mają okazję zobaczyć, czy naprawdę są odporni na stres, w jakich momentach zapadają kluczowe decyzje, mające wpływ na ostateczny rezultat, nauczyć się, że współpraca polega na akceptowaniu i wykorzystywaniu cech pozostałych członków grupy.

  Po odbyciu takiego szkolenia zwykle odbywa się rygorystyczny egzamin, który potwierdza nabyte umiejętności i wiedzę – jest świadectwem zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy, że posiadaniu lidera znalazły się kluczowe narzędzia do udanego zarządzania zespołem.

  Gamma – firma szkoleniowa roku.

  Jak coaching wyzwala ludzki potencjał? Jak zostać liderem transformacyjnym? Jak sprawnie i skutecznie zarządzać zmianą? Co to jest flow i jak przejść od apatii do pasji? Zapraszamy na nasze szkolenia.

  Zapoznaj się z nimi.

  Gdzie odbywają się takie szkolenia?
  Specjalistyczne ośrodki przygotowują program dostosowany do potrzeb określonych branż: finansowych, informatycznych, usługowych – wszędzie tam, gdzie konieczne jest projektowanie produktu, czy to na potrzeby konsumentów, czy też wewnątrz firmowe badania.

  Każdy z nich przygotowywany jest wg ścisłych reguł i międzynarodowych standardów. Dzięki temu zapewniana jest profesjonalna edukacja na światowym poziomie bez wyjeżdżania z kraju. Takie kursy prowadzone są przez praktykujących ekspertów, służących radą i pomocą.

  To doskonałe, kontrolowane środowisko na szkolenia dla project managerów, które mają szansę zaowocować w przyszłości, przyczyniając się do rozwoju firmy – czynnika niezbędnego w dzisiejszej, szybko zmieniającej się gospodarce.

  Tylko ci, którzy potrafią przystosować się do zmian wystarczająco szybko, mogą zyskać przewagę nad konkurencją.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.