Kierowanie ludźmi – dlaczego warto wybrać się na dodatkowe szkolenie?

Sprawowanie funkcji kierowniczej w firmie nie należy do zadań łatwych, a często nawet przyjemnych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dobrze opanowane umiejętności zarządzania ludźmi.
zdjęcie - (the_title())

Kierowanie ludźmi - dlaczego warto wybrać się na dodatkowe szkolenie?

 
Nie jest to jednak takie łatwe ze względu na to, że w dziedzinie tej trudno czasami wzorować się na metodach innych osób, a bardzo często trzeba wypracować swój własny styl, swoje własne podejście do pracowników.

Zwłaszcza, kiedy ktoś jest świeżo upieczonym kierwonikiem, nawet po studiach - powinien wziąć udział w dodatkowych ćwiczeniach, które umożliwią mu wydawanie poleceń służbowych w sposób zgodny z jego wierzeniami i charakterem.

Szkolenie typu zarządzanie ludźmi ma na celu odkryć i pogłębić swój potencjał w kierowaniu zespołem pracowniczym, nabycie umiejętności perswazji i wzbudzania szacunku wśród pracowników, poprawnej komunikacji z ludźmi w zespole w taki sposób, by jasno wiedzieli, jakie są ich zadania i obowiązki i jakie ich pracodawca ma wobec nich wymagania.

Ponadto, na tego rodzaju szkoleniach uczestnicy mogą również pogłębić swoją wiedzę z zakresu efektywnego zarządzania i wykorzystywania czasu w pracy.

Na pewno przyda się również poćwiczenie i głębsze zrozumienie technik mających na celu większe zmotywowanie pracowników firmy.

Takie szkolenie to świetna inicjatywa nie tylko dla kierowników niższych szczebli, ale również tych z wieloletnim doświadczeniem, a także dyrektorów.

Świat idzie do przodu, razem ze zmianami technologicznymi zmieniają się ludzie, ich metody działania, cele, wartości, dlatego wiedzę z zakresu zarządzania ludźmi warto na bieżąco aktualizować.

Pamiętajmy, że coraz młodsze pokolenia to coraz inteligentniejsi młodzi ludzie, świetnie obeznani z dzisiejszą technologią, ale też poszukujący pewnego rodzaju wolności, bardziej niż niegdyś szukający sposobu do wyrażenia swojego ja.

Tymi ludźmi nie da się tak zarządzać jak ludźmi urodzonymi przed latami dziewięćdziesiątymi, dlatego niektóre techniki wpływania na ludzi należy zaktualizować i poszukać nowych sposobów na pełne wykorzystywanie potencjału pracowniczego.
Gamma - firma szkoleniowa roku w rankingu Gazety Finansowej. Oferujemy szkolenia menadżerskie i sprzedażowe np:
i inne. Zapoznaj się z nimi. Zapraszamy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.