Liczy się nie tylko klient

Organizowane są licznie z myślą o firmach, które dopiero wchodzą na rynek i potrzebują dobrze przygotowanych konsultantów, oraz dla tych, które już swoje na nim przeżyły i wiedzą, że to właśnie dobrze wyszkolony pracownik stanowi ich siłę. Jeżeli zabraknie profesjonalnego podejścia, pracownicy nie będą reprezentowali wartości swojej firmy nawet poza godzinami pracy, czy też obietnice zawarte w reklamach nie znajdą pokrycia w rzeczywistości – w takiej sytuacji trudno oczekiwać, że odniesie się sukces w polityce nastawionej na zadowolenie klienta. A jest ona obecnie podstawą współczesnego rynku elektronicznego.
   
  Organizowane są licznie z myślą o firmach, które dopiero wchodzą na rynek i potrzebują dobrze przygotowanych konsultantów, oraz dla tych, które już swoje na nim przeżyły i wiedzą, że to właśnie dobrze wyszkolony pracownik stanowi ich siłę.

  Jeżeli zabraknie profesjonalnego podejścia, pracownicy nie będą reprezentowali wartości swojej firmy nawet poza godzinami pracy, czy też obietnice zawarte w reklamach nie znajdą pokrycia w rzeczywistości – w takiej sytuacji trudno oczekiwać, że odniesie się sukces w polityce nastawionej na zadowolenie klienta. A jest ona obecnie podstawą współczesnego rynku elektronicznego.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jak pracować z trudnym klientem? Co to jest Seek&sale training i jak zostać hunterem sprzedaży? Jak skutecznie negocjować. Jak radzić sobie z psychomanipulacją w biznesie? Sprawdź nasze szkolenia sprzedażowe.

  Zapraszamy.

  Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo posiada oddział stacjonarny, czy też w pełni poświęciło się działalności w Internecie, konsultacji do spraw sprzedaży zawsze są potrzebni. Powinni oni cechować się wszechstronną wiedzą i doświadczeniem, a także wiedzą i umiejętnościami komunikacji pozwalającymi im zachować spokój nawet w trudnej sytuacji. Jeżeli zabraknie któregokolwiek z tych elementów, cały proces nie osiągnie zamierzonego efektu.

  Najlepszym sposobem na nabycie tego rodzaju umiejętności jest uczestniczenie w kursie przeznaczonym dla pracowników. Szkolenie dla handlowców odbywa się w podobnej formule, jak wiele innych. Najpierw uczestniczy zapoznawani są z podstawową teorią, a następnie przeprowadzane są ćwiczenia praktyczne, w czasie których uczą się, jak praktykować poznane techniki.

  Skierowanie pracownika na taki kurs to inwestycja w rozwój jego i firmy. Nabyte przez niego umiejętności procentują w formie wyższej sprzedaży oraz liczniejszego grona zadowolonych klientów. Stąd prosta droga do pozytywnych opinii umieszczanych w Internecie. Jeżeli pod adresem przedsiębiorstwa pojawią się pochwały, więcej ludzie skłonnych jest do zainteresowania się ich ofertą.

  W dalszej kolejności prowadzi to do większych przychodów, inwestycji i planowanych zysków. Dlatego tak ważne jest inwestowanie w rozwój pracowników, szczególnie osób odpowiedzialnych za bezpośredni kontakt z klientem.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.