Moda na zadowolonego klienta

Dzisiejsi użytkownicy mają spore oczekiwania. Posiadają odpowiednią wiedzę, która pozwala im na stawianie żądań odnośnie tego, jak chcieliby widzieć dany produkt. To od ich zainteresowania oraz zaufania uzależnione jest przetrwanie każdej firmy. Jeżeli przedsiębiorstwo nie posiada wsparcia klientów, skazane jest na rychłą porażkę.

zdjęcie - Moda na zadowolonego klienta

 

Dzisiejsi użytkownicy mają spore oczekiwania. Posiadają odpowiednią wiedzę, która pozwala im na stawianie żądań odnośnie tego, jak chcieliby widzieć dany produkt. To od ich zainteresowania oraz zaufania uzależnione jest przetrwanie każdej firmy. Jeżeli przedsiębiorstwo nie posiada wsparcia klientów, skazane jest na rychłą porażkę.

Aby temu zapobiec należy efektywnie organizować działania całego zespołu pracowniczego, który odpowiedzialny jest za opracowywanie i wdrażanie nowych produktów. Dzięki temu powstaje stała płynność między oczekiwaniami klientów, a możliwościami firmowymi. Jedni pragną być pozytywnie zaskakiwani przez drugich. Ci z kolei mają nadzieję, że ich starania spotkają się z planowanymi rezultatami.

Czy da się nauczyć skutecznego rozwiązywania problemów?

Przed grupami pracowników stawiane są rozmaite pytania związane z kłopotami, na jakie napotykają klienci przedsiębiorstw. Jest to jednocześnie pomoc, ale i przeszkoda w twórczym projektowaniu rozwiązań. Z jednej strony pracownik ma świadomość, jak wygląda problem, a drugiej może mieć kłopot ze zrozumienie obcej sobie perspektywy, a tym samym na niewłaściwe znalezienie rozwiązania.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenie z Design Thinking. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, gdzie uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez cykl Design Thinking. Dzięki temu, mogą oni od razu przećwiczyć  idee Design Thinking, co pozwala na szybsze  wdrożenie tej metodyki w praktykę zawodową. Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działu HR. Zobacz również: szkolenie zarządzanie projektami, szkolenia dla menedżerów.

W takim wypadku pracowników chętnie wysyła się na szkolenie design thinking. Ma ono na celu zapewnienie odpowiedniego wsparcia ze strony przedsiębiorstwa. Firma pragnie zainwestować w rozwój ludzi, którzy to dzięki swojej ciężkiej pracy są w stanie przedłożyć te wysiłki na dalsze zyski.

Takie szkolenie przedstawia sposób twórczego rozwiązywania problemów. Dzięki temu projektant jest w stanie uporządkować ten proces, sprawnie poruszając się po wszystkich jego etapach. Choć z początku zapanowanie na nową techniką wydaje się trudne, po pewnym czasie przychodzi dość naturalnie, dając zdumiewające efekty.

Zrozumienie odbiorcy i praca w zespołach, gdzie każdy posiadać własną perspektywę oraz możliwość eksperymentowania i sprawdzania, czy dane rozwiązanie się sprawdzi – właśnie na tym polega tak wysoka skuteczność tej metody działania. Otwiera ona nowe horyzonty, dając jednocześnie jasne wytyczne, co do kierunku, w jakim należy podążać.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.