Niezłomny negocjator

Menadżerowie, kadra kierownicza, prezesi dużych firm produkcyjnych, banków, firm ubezpieczeniowych, rekruterzy, przedstawiciele handlowi, prawnicy na co dzień stosują w pracy różne techniki negocjacyjne nawet jeżeli nie są tego świadomi.

zdjęcie - Niezłomny negocjator

Jeżeli chcieliby uporządkować swoją wiedzę to wiele szkół biznesowych (w tym Szkoła Główna Handlowa) prowadzą szkolenia negocjacyjne. Szkolenie z negocjacji biznesowych pozwala na ugruntowanie posiadanej wiedzy oraz jej poszerzenie. Powstają nowe sposoby na skuteczne negocjowanie więc warto posiadaną wiedzę odświeżać. Nie ma znaczenia staż pracy i posiadane stanowisko - każdy znajdzie coś dla siebie.

Szkolenia prowadzone są w trybie weekendowym, najczęściej w ciągu dwóch dni. Najlepiej wybrać szkołę, która oferuje szkolenia w małych grupach. Pozwoli to na bliższy kontakt z prowadzącym, szczegółowe omawianie problemów, dyskusje w grupie. Wiele szkół oferuje także zajęcia prowadzone w siedzibie firmy przygotowane pod kątem danej branży, indywidualny kontakt z coachem oraz porady telefoniczne.

Warto zapoznać się z ofertą kilku placówek tak by wybrać program szyty dla nas na miarę. Co obejmuje samo szkolenie? Zajęcia z autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem, przygotowania do negocjacji, prowadzenie rozmów podzielone na typy oponentów, radzenie sobie z negatywnymi emocjami, rozmowy z trudnymi przeciwnikami, triki negocjacyjne, opieranie się manipulacji, budowanie własnego stylu negocjacji, dzielenie negocjacji na etapy, doprowadzanie do konkluzji i renegocjacje.

Rozmawiaj z klientem tak, żeby zaufał Ci. Dobierz odpowiednią technikę sprzedaży. Wybierz najskuteczniejszy model negocjacyjny. Rozszerz swoje działania sprzedażowe. Poznaj strategie Twojego rozmówcy. Zobacz szkolenia: techniki sprzedaży szkolenie, gry negocjacyjne scenariusze, szkolenia sprzedawców.

Cały program jest realizowany poprzez wykłady, ćwiczenia, gry sytuacyjne i symulacje, poprawianie błędów i dyskusje w grupie, które są wspaniałą okazją do wymiay doświadczeń i zawieranie cennych kontaktów. Każda szkoła oferuje oryginalny program szkoleniowy, porównajmy kilka z nich przed dokonaniem wyboru.

Coach pomoże nie tylko podczas szkolenia, ale utrzymanie kontaktu pozwoli na prowadzenie zajęć przed najważniejszymi spotkaniami negocjacyjnymi. Dzięki temu skuteczność naszej sprzedaży z pewnością wzrośnie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.