Pokazy kulinarne dla firm

Jeśli organizujemy imprezę firmową i zastanawiamy się, co powinna ona zawierać, powinniśmy bez wątpienia postawić na pokazy kulinarne. Na rynku istnieje dużo firm, które specjalizują się w nowoczesnym marketingu: oferują oni innowacyjne jak i nowoczesne formy eventów.

5 lipca 2018
zdjęcie - Pokazy kulinarne dla firm
 
Jeśli organizujemy imprezę firmową i zastanawiamy się, co powinna ona zawierać, powinniśmy bez wątpienia postawić na pokazy kulinarne. Na rynku istnieje dużo firm, które specjalizują się w nowoczesnym marketingu: oferują oni innowacyjne jak i nowoczesne formy eventów.

Event, czyli projekt

Każdy event składa się z ciekawych i niekonwencjonalnych pomysłów. Imprezy firmowe są idealną okazją do skorzystania z takich usług. Pokazy kulinarne będą idealną okazją dla naszych pracowników do udoskonalenia umiejętności pracy w zespole. Możemy być pewni, że po takim spotkaniu zintegrują się, przełamią pierwsze lody i ocieplą relacje między sobą. Na wyższy poziom wskoczy również współpraca w firmie, co zaważy na całokształcie firmy i polepszy jej funkcjonowanie. Całość odbywa się przy wybornym winie i specjalnie wyselekcjonowanych potrawach. Nie ma lepszego sposobu na imprezę łączącą się z degustacją, konferencją i rozmachem.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

Korzyści pokazów kulinarnych

Kuchnia to nie tylko potrawy i napoje. To przede wszystkim zgrany zespół, o czym przekonają się bez wątpienia nasi pracownicy. Pokaz rozwinie ich umiejętności pracy w grupie jak i kompetencji komunikacyjnych. Nauczą się również zarządzania zasobami jak i odpowiednio dobierać techniki, jak i narzędzia - nie tylko w kuchni, lecz również w życiu i firmie. Pokazy kulinarne to także porządek jak i poczucie odpowiedzialności za zadania, które zostały nam powierzone. Praca jest stale koordynowana, wymaga uwag i niezwykłej koncentracji, zupełnie jak podczas wykonywania w pracy ważnego projektu.

Co dają pokazy kulinarne?

Nie ma nic lepszego, jak cieszyć się zakończonym projektem wraz z innymi współpracownikami. Udowadniają to pokazy kulinarne: pracownicy cieszą się z wspólnie przygotowanego posiłku i świętują go jako zgrana grupa. Pokazy kulinarne to nieodłączny element premier produktów, różnych festiwali czy imprez plenerowych.

Idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie przyjęcia i dopełnią je, podnosząc dodatkowo jakość współpracy w naszej firmie. Nie istnieje lepszy sposób na urozmaicenie imprezy - to wyjątkowy i z pewnością niepowtarzalny sposób na jej przygotowanie, który zapamiętają nasi pracownicy. Korzyści płynące z pokazów kulinarnych powinny nas dodatkowo zachęcić do skorzystania z takich usług.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.