Potęga komunikacji

Bez odpowiedniej komunikacji nie może być właściwie mowy o budowaniu jakiekolwiek sukcesu w biznesie…

zdjęcie - Potęga komunikacji

Stąd też dla osób, które zarządzają grupami pracowników lub są na stanowiskach kierowniczych powstały szkolenia, które pozwolą im na wprowadzenie do swojego środowiska pracy odpowiednie metody komunikacji.

Komunikacja w biznesie szkolenie to spotkania najczęściej weekendowe, warto poświęcić dwa dni, które w skondensowany sposób przedstawią takie zagadnienia jak budowanie stosunków interpersonalnych, style osobowości. komunikacja w środowisku pracy, identyfikowanie i niwelowanie barier komunikacyjnych, budowanie prawidłowych relacji na linii przełożony-pracownik i pracownik-pracownik, efektywne zarządzanie konfliktem, wykorzystywanie pozytywnych aspektów konfliktu i niedopuszczanie do jego eskalacji, budowanie zgranego zespołu i wspomaganie jego rozwoju, ułatwienie współpracy między wszystkimi osobami, tworzenie wspólnej wizji i realizacja stawianych celów, aktywnie słuchanie i zadawanie pytań, regulowanie wspólnych zasad panujących w zespole, rola integracji, przeprowadzanie trudnych rozmów, panowanie nad stresem i emocjami, przeprowadzenie na pole rozmów z pracownikami technik negocjacji i mediacji.

Współpracuje z nami ponad stu trenerów. W ciągu jednego roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Zostaliśmy firmą szkoleniową roku. Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte, Szkolenia HR i szkolenia administracja. Zapoznaj się z naszymi szkoleniami.

Każde z tych zagadnień mogłoby być właściwie osobnym tematem kolejnych kursów, ale wiele szkół wychodzi naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy i tematy te przedstawia w zwięzłych wykładach, a także grach zespołowych, symulacjach, dyskusjach, ćwiczeniach samodzielnych i w grupach.

To doskonałe szkolenie dla każdej osoby, która czuje, że relacje w jej firmie wymagają naprawy i nadania im innego wymiaru. Każdy uczestnik szkolenia zapozna się z najnowocześniejszymi przemyśleniami w każdej przedstawionej dziedzinie. Przeszkoleni prowadzący na bieżąco rozwiązują pojawiające się problemy.

Gotowe rozwiązania można od poniedziałku wprowadzić w swoim zespole pracowników. Oczywiście w ramach kursu gwarantowane są wszelkie materiały pomocnicze, książki, a wiele szkół oferuje dostęp do platform e-learningowych.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.