Prezentacja szkolenia

Wiele stanowisk wymaga od czasu do czasu wystąpień publicznych. Prezentowanie raportów, wyników pracy zespołu, ofert kontrahentów czy nowych celów wymaga przedstawienia tych treści na forum publicznym. Wiele osób paraliżuje strach przed wystąpieniami przed gronem osób.

29 marca 2018
zdjęcie - Prezentacja szkolenia

 

Wiele stanowisk wymaga od czasu do czasu wystąpień publicznych. Prezentowanie raportów, wyników pracy zespołu, ofert kontrahentów czy nowych celów wymaga przedstawienia tych treści na forum publicznym. Wiele osób paraliżuje strach przed wystąpieniami przed gronem osób. Dla osób, które mają problemy z prowadzeniem prezentacji i przekonaniem innych do swoich pomysłów i racji, firmy szkoleniowe przygotowały specjalne szkolenia z publicznych wystąpień. Szkolenia te są indywidualnie dopasowywane do uczestnika lub uczestników, dzięki czemu są bardzo efektowne.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Na szkoleniu z wystąpień publicznych dowiesz się jak przygotować profesjonalną prezentację biznesową, jak pracować nad charyzmą oraz jak zdobyć i utrzymać uwagę odbiorców.

Zobacz też:

 

Aby prowadzić prezentacje, które na długo zapadną w pamięć słuchaczy należy się do nich przygotować. Warsztaty ze skutecznej prezentacji nauczą uczestników w jaki sposób przygotować dobrą prezentację oraz jak ją przedstawić na forum publicznym. Indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia jest niezwykle ważne. Pozwala to jak najlepiej przygotować przyszłego mówcę, uwzględniając jego indywidualne potrzeby. Część osób ma trudności z formułowaniem zrozumiałych treści, dla części problem stanowi samo wystąpienie przed gronem osób. Stres towarzyszący wystąpieniu może skutecznie zmniejszyć efektywność prezentacji. Podczas szkoleń uczestnik poznaje techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, które mogą źle wpłynąć na przemówienie.

Metody skutecznej prezentacji

Istnieje kilka metod, które pomagają w nauce skutecznej prezentacji. Najlepszą metodą jest ta, w której uczestnik praktycznie wykorzystuje zdobyte umiejętności. Ćwiczenie z trenerem danego wystąpienia pozwala na wyeliminowanie wielu negatywnych nawyków. Nauka wystąpienia publicznego w kontrolowanych, intymnych warunkach pozwala uczestnikowi na nabycie nowych umiejętności. Podczas szkolenia z wystąpień publicznych warto nagrywać ćwiczone kwestie, by później przeanalizować z trenerem wystąpienie i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Po szkoleniu uczestnik potrafi formułować swoje myśli, kształtować świadomie swój wizerunek oraz angażować słuchaczy podczas swoich wystąpień.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.