Profesjonalne szkolenie z obsługi klienta telefonicznego

Korzystając z usług banków, sklepów internetowych, prezentacji gadżetów, badań medycznych na co dzień korzystamy z różnych form kontaktu telefonicznego.

zdjęcie - (the_title())

 

Będąc klientem nie lubimy kiedy ktoś do nas dzwoni i próbuje sprzedać swój towar. Badania wskazują, że większość osób telefony takie traktuje jako naruszenie prywatności, nachalne namawianie, irytujące reklamy, których nie można się pozbyć.

Osoby, które pracują jako telemarketerzy, konsultanci telefoniczni, pracownicy działów reklamacji telefonicznej mają bardzo trudne zadanie chcąc porozumieć się z różnymi typami osób. Zaczynając pracę w call center przyszli pracownicy przejdą podstawowe szkolenie jednak warto skorzystać z dodatkowych form edukacji.

Wpisując w wyszukiwarkę frazę "profesjonalna obsługa klienta szkolenie" uzyskamy możliwości odbycia kursów stacjonarnych i interaktywnych. Wybierając jedno z nich warto kierować się liczbą godzin, opiniami uczestników i liczbą godzin ćwiczeń praktycznych. One dają najwięcej pewności w przyszłych rozmowach telefonicznych z klientami. Zadania praktyczne odbywają się w formie symulowanych rozmów, zadań w grupach, zabaw i gier.

Pomaga to w nabraniu swobody w rozmowach z każdym typem osób. Te typy warto także znać, pozwoli to na dopasowanie słownictwa, sposobu mówienia. Warto wiedzieć kiedy można pozwolić sobie na mały żart, a kiedy należy być poważnym. Profesjonaliści mają także rozbudowane słownictwo, są elokwentni i mają wiedzę o sprzedawanym produkcie. Potrafią kontrolować swoje emocje, narzucają przebieg rozmowy, nie dają się "zagadać", szukają odpowiedniego rozwiązania. W pracy konsultanta telefonicznego nie jest ważne tylko mówienie, ale także słuchanie.

Te szkolenia uczą tych wszystkich zagadnień. To doskonała okazja to wypróbowania siebie w naprawdę trudnych sytuacjach, sprawdzenie swojej reakcji na trudnego klienta, agresywnego. Jak największa ilość ćwiczeń pozwoli na wypracowanie reakcji w prawdziwych sytuacjach w życiu zawodowym.

Współpracuje z nami ponad stu trenerów. W ciągu jednego roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Zostaliśmy firmą szkoleniową roku. Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte, Szkolenia HR i szkolenia administracja. Zapoznaj się z naszymi szkoleniami.

Pomoże to na dopracowanie naszej metody sprzedaży produktów przez telefon, a także sprawne obsługiwanie klientów na linii przychodzącej. Dzięki temu rozmowa będzie profesjonalna i znośna dla obu stron. Nie będzie irytującą reklamą polegającą na odczytaniu gotowej formułki.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.