Serdecznie i z uśmiechem

Sprzedanie produktu to cały proces oparty na decyzjach producenta, konsumenta, pośrednika, hurtownika oraz projektantów. Każda z tych osób w sposób szczególny odciska swoje piętno na całym procesie, stąd też tak ważne jest odpowiednie przeszkolenie pracowników odpowiedzialnych za dalsze wprowadzanie towaru i usługi do obiegu handlowego.

  Sprzedanie produktu to cały proces oparty na decyzjach producenta, konsumenta, pośrednika, hurtownika oraz projektantów. Każda z tych osób w sposób szczególny odciska swoje piętno na całym procesie, stąd też tak ważne jest odpowiednie przeszkolenie pracowników odpowiedzialnych za dalsze wprowadzanie towaru i usługi do obiegu handlowego.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Wyjazdy integracyjne to świetna metoda zacieśnienia więzi w zespole (szkolenia team building). Często pozwalają na przyjemne spędzenie czasu i jednoczesne rozwiązanie konfliktów lub problemów, które dręczą zespół.  Na wyjazd integracyjny warto spojrzeć jak na proces, który ukierunkowuje pracowników na wspólny cel, poprawia komunikację, przekształca przywództwo z nadzoru w przewodnictwo.

  Poznaj nasze przykładowe zabawy integracyjne:

  Jego końcowym etapem jest dystrybucja do sklepów stacjonarnych i internetowych, które posiadają własne miejsca na przechowywanie produktów. Właśnie w tym momencie firma, która zdecydowała się na pośrednictwo w sprzedaży musi zadbać o odpowiednią oprawę, reklamę i personel odpowiedzialny za obsługę klienta, jeżeli pragnie z tego czerpać jakikolwiek zysk.

  Stąd też także ważną rolę na tym etapie dogrywają szkolenia handlowe, które to mają wyposażyć w wiedzę konieczną o profesjonalnego obsługiwania klienta. Przedstawiane są na nim techniki, które zapewniają skuteczniejsze negocjacje, doprowadzają do trwalszego budowania więzi i zaufania.

  Dobrze wrażenie, jakie sprawia tego rodzaju obsługa wpływa na zadowolenie klienta zarówno w związku z przed sprzedażowym jak i po sprzedażowym kontakcie. Jeżeli konsument wie, że jego pytanie i wątpliwości zostaną zrozumiana, wtedy może mieć pewność, że jego potrzeby zostaną spełnione, nie zaś że jest źródłem łatwego zysku.

  Obecnie ma on tyle możliwości wyboru, że z powodzeniem może skierować swoje kroku do konkurencji i nie kłopotać się rozmową z niemiłym sprzedawcą, pomagającym mu bo musi wyrobić normę, a nie dlatego że rzeczywiście chce pomóc.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

  Poznaj nasze rozwiązania:

  Przy obecnym rozwoju rynku coraz ważniejsze jest indywidualne podejście, ponieważ technologie skierowane są właśnie na pojedynczego człowieka, na jego potrzebę kontaktu, wygody i swobody w użytkowaniu codziennych sprzętów. Jeżeli na etapie zakupów zabraknie takiego podejścia, firma z pewnością wiele straci.

  Świadome przedsiębiorstwa, niezależnie od swojej wielkości czy stażu na rynku pracy, starają się od samego początku zapewnić swoim klientom jak najlepsze warunki, żeby mogli oni swobodnie dokonywać wyboru i go nie żałować.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.