Szkolenia dla handlowców

Handel – to dziedzina, w której liczy się żywy umysł i szybki język. Niektórzy obie te umiejętności posiadają wrodzone, inni zaś muszą je w sobie wykształcić. Jednak szkolenia dla handlowców przydadzą się generalnie każdemu, kto zajmuje się jakkolwiek szeroko pojętym handlem. Dlaczego?

Gamma - Szkolenia dla handlowców

   

  Handel - to dziedzina, w której liczy się żywy umysł i szybki język. Niektórzy obie te umiejętności posiadają wrodzone, inni zaś muszą je w sobie wykształcić. Jednak szkolenia dla handlowców przydadzą się generalnie każdemu, kto zajmuje się jakkolwiek szeroko pojętym handlem. Dlaczego?

  Czego dowiemy się na szkoleniach dla handlowców?

  Na początek warto zacząć od tego, co to w zasadzie są te szkolenia dla handlowców i po co w ogóle się zajmować takim tematem. Otóż większości z nas szkolenia dla handlowców zapewne kojarzą się z prawem handlowym, z przeróżnymi bardzo poważnymi zagadnieniami. I część tych szkoleń taka w istocie jest. Są one przeznaczone dla osób wyższego szczebla zajmujących się handlem i obejmują podstawy transakcji prawnych, aspekty ekonomiczne i finansowe. Jednak znacznie większa część tych szkoleń poświęconych jest czemuś na pozór prostszemu - a jest to psychologia.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętność profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta. Zapraszamy na szkolenie z technik sprzedaży, na którym uczestnicy zostaną gruntownie przygotowani z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Na szkoleniu zostaną omówione m. in.: przygotowanie do spotkania, budowanie relacji z klientem, argumentacja i przekonanie klienta do oferowanego produktu, negocjowanie warunków umowy, finalizowanie transakcji.

  Szkolenia powiązane z tym tematem: szkolenie z obsługi klienta, sprzedaż narracyjna.

  Psychologia na szkoleniach dla handlowców

  Z pewnością wiele osób teraz zapyta, po co komu ? Otóż odpowiedź jest dość prosta- trzeba dobrze poznać klienta oraz swoich partnerów w biznesie. na takich szkoleniach uczą bowiem przede wszystkim tego, w jaki sposób szybko rozpoznać, z kim w zasadzie mamy do czynienia, jaki to jest typ człowieka, jakie są jego mocne strony, a jakie słabości. Bogatsi o tę wiedzę dopasowujemy odpowiednie techniki rozmowy i przekonywania. Ponadto uczymy się panować nad mimiką twarzy i tonem głosu. To wszystko bardzo nam pomaga w sprzedaży i w negocjacjach.

  Odpowiednie szkolenia na poziomie

  Na koniec warto jeszcze dodać, że generalnie trzeba poszukać firmy, która organizuje naprawę porządne szkolenia. Nie patrzmy tutaj na cenę - jeśli zdecydujemy się na najtańsze szkolenie, to może okazać się, że tylko stracimy pieniądze. Z drugiej strony wysoka cena wcale nie jest gwarancją wysokiej jakości. Trzeba zatem umiejętnie wybrać prowadzących, którzy rzeczywiście mają rzetelną wiedzę i zdolności w danym zakresie oraz chcą się tym podzielić z innymi. Wówczas takie szkolenie ma sens.

   

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.