Szkolenia dla kierowników zespołów projektowych

Na współczesnym rynku szkoleniowym w Polsce oferowany jest cały szereg najróżniejszych rodzajów szkoleń dla szeregowych pracowników, kierowników działów, jak również samych właścicieli firm. W tym tekście opisana zostanie problematyka szkoleń dla project managerów.

   
  Na współczesnym rynku szkoleniowym w Polsce oferowany jest cały szereg najróżniejszych rodzajów szkoleń dla szeregowych pracowników, kierowników działów, jak również samych właścicieli firm. W tym tekście opisana zostanie problematyka szkoleń dla project managerów.

  Szkolenia dla project managerów (szkolenia project management) przeznaczone są dla wszystkich tych osób, które chcą zdobyć szeroką oraz kompleksową wiedzę teoretyczną, jak również praktyczne doświadczenie z zakresu szeroko rozumianego zarządzania projektami i zespołami projektowymi. Podstawowym i najważniejszym adresatem tego rodzaju szkolenia mogą być zatem wszelkiego rodzaju specjaliści ds. zarządzania projektami, kadra kierownicza oraz osoby zarządzające zespołami projektowymi.

  Opisywane w niniejszym tekście agile project management szkolenie ma na celu przede wszystkim zapoznanie wszystkich jego uczestników z różnorodnymi technikami oraz metodami sprawnego i skutecznego zarządzania różnego typu projektami stanowiącymi świetny sprawdzian z zakresu możliwego, efektywnego wykorzystania zasobów ludzkich, finansowych, rzeczowych i informacyjnych podmiotu gospodarczego działającego na wolnym rynku.

  Zastosowanie odpowiednich technik zarządzania przy planowaniu i realizacji projektu jest również gwarancją osiągnięcia zakładanych wcześniej rezultatów.

  Podczas agile szkolenia i warsztatów praktycznych trenerzy przekażą uczestnikom wiedzę z zakresu planowania, nadzoru i kontroli projektu, zarządzania ryzykiem i zarządzania zmianą przy wykorzystaniu przetestowanych w praktyce mechanizmów i narzędzi, a w końcu z zakresu nadzoru prac zespołu projektowego.

  Bezpośrednie odniesienie informacji przekazywanych podczas szkolenia przez nauczycieli i trenerów do cyklu życia poszczególnych przedsięwzięć projektowych, połączone z analizą studium przypadku umożliwia ich łatwą adaptację we własnej organizacji, czy przedsiębiorstwie np. przez dokonanie analizy uwarunkowań zasobów organizacji. Warsztat szkoleniowy ma charakter w pełni i całkowicie autorski.

  Został opracowany na bazie własnych, szerokich doświadczeń wynikających z realizacji szeregu przedsięwzięć projektowych.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.