Szkolenia dla przedstawicieli handlowych

Przeglądając ogłoszenia o pracę najpopularniejszym zawodem, który ciągle cierpi na niedosyt jest przedstawiciel handlowy. Wiele firm poszukuje nowych przedstawicieli w związku z rozwojem, poszerzeniem oferty, poszerzeniem obszaru terytorialnego.

Gamma - Szkolenia dla przedstawicieli handlowych

  Jest to doskonała praca dla osób, którym nie przeszkadzają liczne podróże służbowe, mają łatwość w nawiązywaniu kontaktów, są gotowe na podjęcie pracy gdzie wynagrodzenie opiera się w znacznej części na systemie prowizyjnym.

  Dla osób o odpowiednich predyspozycjach jest to idealne zajęcie, które pozwoli na osiągnięcie znacznych bonusów w postaci premii, samochodu służbowego, laptopa, pakietu socjalnego. Firmy wprawdzie organizują cykliczne szkolenia dla swoich przedstawicieli handlowych, ale zmieniając firmę lub branżę warto pochwalić się samodzielnym poszerzeniem kwalifikacji. Szkolenie obsługa klienta jest dla osób reprezentujących najróżniejsze branże. Na kursach internetowych i stacjonarnych osoby takie zyskają wiedzę uniwersalną - dobrą dla przedstawicieli medycznych jak i technicznych.

  Warto poznać typy klientów, co pozwoli na ocenę na jakie zachowania możemy sobie pozwolić. Czy na miejscu będzie spoufalanie się, przechodzenie "na ty"? Szkolenia odbywają się przy udziale psychologa, a symulacje rozmów pozwolą na podzielenie się doświadczeniami wśród uczestników. Ważne jest także badanie potrzeb klienta, a także ich uwidacznianie. Odpowiednie poprowadzenie rozmowy pozwoli klientowi unaocznić dotychczas niezdefiniowane potrzeby. Ucząc się empatii rozwiążemy problemy klientów, nauczymy się na nie reagować.

  Rozmawiaj z klientem tak, żeby zaufał Ci. Dobierz odpowiednią technikę sprzedaży. Wybierz najskuteczniejszy model negocjacyjny. Rozszerz swoje działania sprzedażowe. Poznaj strategie Twojego rozmówcy. Zobacz szkolenia: techniki sprzedaży, gry negocjacyjne scenariusze, szkolenia sprzedawców.

  Ważne jest także reagowanie w trudnych rozmowach, nauka opanowania, odróżnienie stanowczości od nieuprzejmych zachowań. Jak budować długofalowe relacje? Jak budować partnerstwo i poczucie zaufania? Jakie stosować techniki sprzedaży? Jak indywidualizować swoje podejście do poszczególnych klientów? Jak w końcu organizować swoją pracę? Nawet będąc w zawodzie kilka, kilkanaście lat możemy nauczyć się czegoś nowego, wymienić doświadczeniami, a także nawiązać cenne znajomości wśród osób z podobnej branży. Szkolenie będzie także dodatkowym atutem w CV podczas poszukiwania pracy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.