Szkolenia handlowe – kiedy się zdecydować?

Więcej sprzedamy wiedząc, jak robić to dobrze. Szkolenie handlowe zawiera motywowanie, budowanie strategii sprzedaży i coaching. Warsztaty dostosowane są do potrzeb konkretnej firmy. Budowanie relacji handlowych to istna sztuka. To, jak wchodzimy w relacje w tej sferze zawodowej odzwierciedla naszą osobowość i doświadczenia. Dobry handlowiec jest świadomy wszystkich ról w jakie wchodzi z klientem, jak i umiejętności harmonizowania ich w pracy. Szkolenie handlowe dostarczy nam wiedzy i nauczy, jak praktycznie wykorzystać ją we własnym rozwoju jak i sprzedaży.

zdjęcie - Szkolenia handlowe – kiedy się zdecydować?
 
Więcej sprzedamy wiedząc, jak robić to dobrze. Szkolenie handlowe zawiera motywowanie, budowanie strategii sprzedaży i coaching. Warsztaty dostosowane są do potrzeb konkretnej firmy. Budowanie relacji handlowych to istna sztuka. To, jak wchodzimy w relacje w tej sferze zawodowej odzwierciedla naszą osobowość i doświadczenia.

Dobry handlowiec jest świadomy wszystkich ról w jakie wchodzi z klientem, jak i umiejętności harmonizowania ich w pracy.
Szkolenie handlowe dostarczy nam wiedzy i nauczy, jak praktycznie wykorzystać ją we własnym rozwoju jak i sprzedaży.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeśli chcesz ulepszyć swoje zdolności negocjacyjne, przejąć kontrolę nad rozmową oraz czuć się pewnie podczas prowadzenia negocjacji handlowych,  zapraszamy do udziału w szkoleniach z negocjacji, finalizacji sprzedaży, szkoleniach handlowych.

Korzyści dla uczestników szkolenia

Uczestnicząc w szkoleniu poznamy podstawy analizy transakcyjnej. Zdobędziemy świadomość własnych barier, jakie stoją na linii klient-handlowca oraz mechanizmów, jakich powinniśmy unikać w takiej relacji. Nabędziemy praktyczne umiejętności komunikowania i patrzenia na drugą osobę empatycznie podczas handlowania.

Ponadto, zaangażujemy się w pracę i przekonamy wszystkich pracowników do zmiany podstaw w pracy z naszymi klientami. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową. Każdy uczestnik analizuje poszczególne sytuacje, jakie spotkały go w życiu zawodowym. Łączy je w oparciu o wiedzę z analizy transakcyjnej. Uczestnicy nauczą się, jak przeprowadzać skutecznie trudne sytuacje: przećwiczą je w oparciu o doświadczonych trenerów.
 
Szkolenia handlowe - dla kogo?

Szkolenie handlowe polecane jest w szczególności dla sprzedawców i negocjatorów, którzy mają przynajmniej roczne doświadczenie, znają podstawy procesu sprzedaży jak i szukają rozwiązań, które pozwolą im wyróżnić się wśród innych, konkurencyjnych sklepów. Budują przy tym ponadprzeciętne relacje ze swoimi klientami i trwale się z nimi wiążą.

Szkolenie handlowe polecane jest więc jako udoskonalający warsztat dla nieco zaawansowanych handlowców. Każde szkolenie jest ponadto dostosowane pod specyfikę sklepów: indywidualizm pozwala zyskać o wiele szybsze efekty. Dzięki temu możemy zdobywać coraz więcej klientów, zostawiając przy tym konkurencję daleko w tyle.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.