Szkolenia z zakresu kompetencji miękkich oraz twardych

Szkolenia pracownicze są bardzo istotnym czynnikiem w pracy zawodowej każdego pracownika. Kursy o odpowiednio dobranej tematyce potrafią wpłynąć pozytywnie na wyniki firmy oraz karierę zawodową wielu osób.

zdjęcie - (the_title())


Szkolenia zakresu kompetencji miękkich oraz twardych

Szkolenia pracownicze są bardzo istotnym czynnikiem w pracy zawodowej każdego pracownika. Kursy o odpowiednio dobranej tematyce potrafią wpłynąć pozytywnie na wyniki firmy oraz karierę zawodową wielu osób.

Obecnie na rynku nie brakuje profesjonalnych firm zajmujących się organizacją profesjonalnych szkoleń dla wielu grup społecznych. Ze względu na ogromne doświadczenie dużą popularnością cieszą się szkolenia przeprowadzane przez doświadczonych trenerów.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia dla handlowców online!

Kraków kursy i szkolenia chwali sobie niezliczona ilość osób mieszkających w tamtych okolicach.
Powszechnie organizowane kursy skierowane są zarówno do pracowników różnorodnych organizacji, przedsiębiorstw, firm oraz dla osób indywidualnych zainteresowanych rozwojem swoich kompetencji.

Można tu nabyć zarówno kompetencji miękkich, jak i twardych umiejętności niezbędnych do profesjonalnego wykonywania swoich obowiązków zawodowych.

W większości prosperujących na rynku Krakowa firmach organizowane są zarówno szkolenia otwarte jak i zamknięte. Pierwsze z nich dają okazję do nawiązania nowych znajomości oraz relacji biznesowych z pozostałymi uczestnikami. Uczestnicy kursów mogą wymieniać się zdobytym dotychczas doświadczeniem zawodowym.

Ponadto szkolenia otwarte umożliwiają styczność poszczególnych uczestników z różnorodnością sposobów rozwiązania danego problemu, co skłania ich do kreatywnej pracy.

Kraków kursy i szkolenia dopasowane są zawsze do wyzwań oraz problemów, przed którymi stają poszczególni uczestnicy kursu. W czasie szkolenia wykorzystywane są innowacyjne narzędzia, materiały, co w znaczący sposób uatrakcyjnia formę prowadzenia zajęć. Większość kursów ma ciekawą formę interaktywnych warsztatów bogatych w ćwiczenia, praktyczne przykłady, gry szkoleniowe, studia przypadku, ankiety oraz kwestionariusze.

Ponadto do każdego szkolenia jest odpowiednio dopasowana liczebność grupy, co w znacznym stopniu wpływa na komfortowy przebieg spotkań.

Dużą popularnością w Krakowie cieszą się warsztaty z zakresu: prawa, windykacji należności, prawa autorskiego, działania spółek handlowych, HR, rekrutacji i selekcji, ocen okresowych, zarządzania szkoleniami i rozwojem; zarządzania pracownikami, budowania zespołów, sprzedaży zakupów i negocjacji marketingu, komunikacji interpersonalnej, asertywności, zarządzania sobą w czasie, zarządzania konfliktem, wystąpień publicznych i autoprezentacji oraz wiele innych.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.