Szkolenia unijne i ich tematyka

Bardzo duża ilość projektów unijnych sprawia, że coraz więcej osób zainteresowanych jest uzyskaniem na ich temat informacji. Nie ma się co temu dziwić, możliwości uzyskania dofinansowań czy też uczestnictwa w bardzo atrakcyjnych szkoleniach organizowanych z funduszy Unii to szansa na rozwój nie tylko osobisty, ale także rozwój firmy dzięki znacznie lepszej wiedzy jej pracowników jak również ich lepszej wydajności.

   

  Bardzo duża ilość projektów unijnych sprawia, że coraz więcej osób zainteresowanych jest uzyskaniem na ich temat informacji.

  Nie ma się co temu dziwić, możliwości uzyskania dofinansowań czy też uczestnictwa w bardzo atrakcyjnych szkoleniach organizowanych z funduszy Unii to szansa na rozwój nie tylko osobisty, ale także rozwój firmy dzięki znacznie lepszej wiedzy jej pracowników jak również ich lepszej wydajności.

  Oferta szkoleń jest bardzo zróżnicowana, jednakże te finansowane z funduszy unijnych wyróżnia to, niż są wcześniej planowane. Dlatego też można sprawdzić bardzo często propozycje kursów na cały rok ze sporym wyprzedzeniem.

  Jeżeli chodzi o szkolenia unijne 2017 oferta kierowana była zarówno do firm jak też osób indywidualnych. Oznaczało to, że firmy mogły zgłaszać wyznaczone osoby na wskazane szkolenia jak też mogły się zgłaszać indywidualnie.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Mamy w Gammie doświadczenie we wprowadzaniu trybu pracy zdalnej w organizacjach. Powołaliśmy zespół ekspertów rozwijających i doskonalących zdalne rozwiązania.

  Sprawdź nasze kursy i szkolenia online:

  Bez problemu spośród bogatej oferty znaleźć można było bardzo wiele szkoleń rozwojowych, w tym wiele takich, które skupiały się na indywidualnym rozwoju każdej uczestniczącej w nich osoby. Mowa o takich jak na przykład kursy z zakresu rozpoznawania technik manipulacji psychologicznej i sposobów obrony przed nimi.

  Ponadto wiele z nich dotyczyło metod radzenia sobie ze stresem i przede wszystkim rozpoznawania sytuacji stresowych.

  Umiejętności, które kursanci nabywają podczas takich szkoleń mogą potem z powodzeniem stosować w pracy. Szczególnie osoby decyzyjne, piastujące stanowiska kierownicze powinny wiedzieć, jak sobie radzić ze stresem i w jaki sposób rozwiązywać sytuacje konfliktowe, aby wywołały one jak najmniej konsekwencji.

  Warto na pewno pamiętać o tym, że tego typu szkolenia przeprowadzane są w zgodzie z wszelkimi obowiązującymi normami prawa unijnego. Dlatego też otrzymywane po zakończeniu szkolenia certyfikaty honorowane są na terenie całej Unii, potwierdzając odpowiedni poziom zdobytych umiejętności. Z każdym rokiem na rynku pojawia się coraz więcej możliwości uczestnictwa w unijnych szkoleniach jak również coraz większa ilość zainteresowanych nimi osób.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.