Szkolenie wystąpienia publiczne – dla kogo jest przeznaczone?

Wydawać by się mogło, że wszelkie wystąpienia publiczne to dosyć prosta sprawa. Wystarczy tylko zebrać się na odwagę, stanąć na środku i przekazać publice to co ma się do powiedzenia. Nic bardziej mylnego, o czym mógł przekonać się każdy, kto choć raz musiał publicznie zabrać głos. Poprzeczka idzie tym wyżej, im temat prezentacji jest bardziej skomplikowany, a grono odbiorców bardziej wymagające. Jednak dzięki uczestnictwu w rozmaitych kursach, każdy, nawet najbardziej nieśmiała i zamknięta w sobie osoba może do perfekcji opanować sztukę publicznego wysławiania się.
 
Wydawać by się mogło, że wszelkie wystąpienia publiczne to dosyć prosta sprawa. Wystarczy tylko zebrać się na odwagę, stanąć na środku i przekazać publice to co ma się do powiedzenia. Nic bardziej mylnego, o czym mógł przekonać się każdy, kto choć raz musiał publicznie zabrać głos.

Poprzeczka idzie tym wyżej, im temat prezentacji jest bardziej skomplikowany, a grono odbiorców bardziej wymagające. Jednak dzięki uczestnictwu w rozmaitych kursach, każdy, nawet najbardziej nieśmiała i zamknięta w sobie osoba może do perfekcji opanować sztukę publicznego wysławiania się.

Szkolenie wystąpienia publiczne - oferta na terenie całego kraju

Szkolenia z wystąpień publicznych odbywają się regularnie praktycznie w każdym większym mieście na terenie naszego kraju. Oferta programowa jest bardzo rozbudowana. Szkolenia tego typu przeznaczone są zarówno dla pracowników firm, jak i dla osób indywidualnych, które pragną podnieść swoje kompetencje. Kurs weekendowy obejmuje dwa dni intensywnych szkoleń podczas których najczęściej prezentowana w pierwszej kolejności jest wiedza teoretyczna, a następnie w celu jej utrwalenia organizowane są praktyczne zajęcia warsztatowe. Jest to najlepsza forma zdobycia kompetencji z zakresu trudnej sztuki wystąpień publicznych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jak wyrażać swoje zdanie odważnie, spokojnie i bez lęku ? Jak komunikować swoje emocje  w sposób który nie narusza terytorium drugiej osoby? Jak zachować się w sytuacji konfliktowej? Zapraszamy do udziału w szkoleniach z asertywności i komunikacji interpersonalnej. Zobacz również szkolenia z rozwoju osobistego.

Od czego zależy sukces w wystąpieniach publicznych?

Decydując się na zabranie głosu, niezależnie od tego czy to na konferencji firmowej czy podczas seminarium biznesowego najważniejsze jest dobre zapoznanie się z tematem. Kompetencja w zakresie prezentowanego materiału to połowa sukcesu. Do drugiej połowy zaliczyć trzeba umiejętność prawidłowego przeprowadzenia prezentacji. W tym miejscu szczególną uwagę należy zwrócić na właściwą mimikę twarzy i gestykulacji.

Nie bez znaczenia pozostaje również dobór odpowiedniego słownictwa do grona słuchaczy. Wszystkich tych elementów można nauczyć się podczas szkolenia z wystąpień publicznych. Podczas warsztatów poruszane są także kwestie związane z umiejętnościami radzenia sobie ze stresem podczas wystąpień.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.