Szkolenie z telesprzedaży

Szkolenie w zakresie telesprzedaży to obecnie jedno z najpopularniejszych szkoleń. Telesprzedaż jest bardzo szybko rozwijającą się w Polsce metodą sprzedaży produktów i usług.

zdjęcie - (the_title())

Szkolenie w zakresie telesprzedaży to obecnie jedno z najpopularniejszych szkoleń. Telesprzedaż jest bardzo szybko rozwijającą się w Polsce metodą sprzedaży produktów i usług.

Szkolenie w tej dziedzinie oferuje różne kursy mające na celu nauczyć adepta pracy w korporacjach i firmach rozwijając go w tym kierunku. Takie szkolenia zazwyczaj skierowane są do osób, które zajmują się sprzedażą produktów i usług przez telefon oraz do firm, które pragną zwiększyć przychody napływające ze sprzedaży poprzez wykorzystanie w tym celu właśnie działu telesprzedaży.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenie sprzedaż telefoniczna - przełamanie barier osobistych dotyczących telesprzedaży jest kluczowe w osiąganiu dobrych wyników sprzedażowych. Na szkoleniu z telesprzedaży dowiesz się jak przełamać osobisty opór związany z rozmową telefoniczną, jak stosować metody perswazji,  jak poradzić sobie z trudnymi sytuacjami w rozmowie z klientem. |  Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenia z telemarketingu i profesjonalnej sprzedaży. Zobacz też szkolenie z negocjacjiszkolenie dla handlowców.

Jako główne cele szkolenia określamy uformowanie aktywnej postawy będącą postawą pro-sprzedażową, rozszerzenie wiedzy z dziedziny psychologii sprzedaży, nabycie umiejętności z zakresu reguł wywierania wpływu oraz technik sprzedaży i w końcu udoskonalanie umiejętności, które związane są z zarządzaniem sprzedażową rozmową telefoniczną. Wszystkie te cele spełnia się po to, aby rozwijać korporacje stosujące metodę telesprzedaży.

W programie szkolenia spotkamy się z kilkoma głównymi aspektami takimi jak:

  • Rola jakości obsługi klienta,
  • Skuteczna sprzedaż przez telefon,
  • Efektywna, jasna i zwinna komunikacja w procesie sprzedaży,
  • Układ i struktura sprzedażowej rozmowy telefonicznej,
  • Rozpoznanie ukrytych i jawnych potrzeb klienta,
  • Pozyskiwanie informacji od rozmówcy,
  • Techniki oraz taktyki skutecznej sprzedaży.


Szkolenia organizowane są często na potrzebę określonych i konkretnych podmiotów gospodarczych - organizacji, firm. Na takie właśnie szkolenia i kursy odsyłani są pracownicy przez swoich kierowników, swój zarząd lub też swojego szefa czy przełożonego. Takie szkolenia odbywają się w formie zamkniętej, dedykowanej danej firmie i są dopasowane do wcześniej ustalonych potrzeb oraz specyfiki organizacji w określonej branży.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online:

Takie kursy oprócz nauki w zakresie telesprzedaży oferują również praktyczne i autentyczne zapoznanie się uczniów z sytuacją, w której dzwonią do potencjalnych klientów i w szybki, jasny, kulturalny oraz treściwy sposób przedstawiają swoje usługi lub przedmioty handlu.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.