Szkolenie z zarządzania projektami online

Kursy e-learningowe świetnie sprawdzą się w przypadku wszystkich tych osób, którym zawodowe sprawy nie do końca pozwalają na odbywanie takiego szkolenia w normalnym, stacjonarnym trybie. 

zdjęcie - Szkolenie z zarządzania projektami online

 

Kursy e-learningowe świetnie sprawdzą się w przypadku wszystkich tych osób, którym zawodowe sprawy nie do końca pozwalają na odbywanie takiego szkolenia w normalnym, stacjonarnym trybie.

Wbrew pozorom takie internetowe szkolenia ( pod warunkiem, że organizatorzy mają stosowne uprawnienia do ich organizowania, a ukończenie takiego kursu wiąże się z uzyskaniem odpowiednio wartościowego certyfikatu) są niezwykle wartościowe, bowiem podnoszą zakres wiadomości między innymi z umiejętności sprzedażowych, umiejętności miękkich, procedur jakie wiążą się z zagadnieniem zarządzania projektami, polityki oraz standardów zarządzania projektami, obsługi aplikacji stosowanych przy projektach czy produktów z tym powiązanych.

Kursy e-learningowe przydadzą się każdej firmie, w której dąży się do innowacyjnych, angażujących i ekonomicznych pod wieloma względami rozwiązań ułatwiających nie tylko pracę, ale i podnoszenie przez pracowników swoich kwalifikacji. Po odbyciu takiego szkolenia (np. agile foundation szkolenie) z całą pewnością każdy z uczestników będzie doskonale wiedział:

- czym jest projekt
- jak wyglądają szczegółowo wszystkie jego elementy
- będzie w stanie zapobiegać powstawaniu błędów projektowych, jeśli jednak zaistnieją, szkolenie nauczy go, jak szybko i skutecznie takie pomyłki zniwelować
- zapozna się z prawami i obowiązkami, jakie ciążą na kierowniku projektu.


Wielu pracodawców decyduje się na podarowanie swoim pracownikom szkolenia online z zakresu zarządzania projektami - np. scrum szkolenie, szkolenie agile. Podniesie on ich kwalifikacje, nie zmuszając jednocześnie do tracenia czasu na dojazdy do miejsca szkoleniowego, bowiem taki kurs spokojnie może zrealizować sobie dogodnym dla siebie czasie, w zaciszu domowym, gdzie wielu osobom jest najłatwiej się skupić, co pozwala na skuteczniejsze przyswojenie znacznie większej ilości informacji.

Po pomyślnym zakończeniu takiego kursu, osoba biorąca w nim udział otrzymuje stosowne zaświadczenie, w formie papierowej ( które często przychodzi pod wskazany przez kursanta adres za pośrednictwem poczty).

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.