Unijne kursy, na które można dostać dofinansowanie

Członkostwo we Wspólnocie Europejskiej niesie za sobą szereg korzyści. Jedną z nich, której beneficjentami mogą być wszyscy obywatele Unii Europejskiej jest wspólnotowe dofinansowanie do szkoleń.

 

Członkostwo we Wspólnocie Europejskiej niesie za sobą szereg korzyści. Jedną z nich, której beneficjentami mogą być wszyscy obywatele Unii Europejskiej jest wspólnotowe dofinansowanie do szkoleń.

Regułą jest to, że każdy z członków wpłaca swój własny wkład finansowy do kasy wspólnoty, jednak w przypadku naszego państwa, korzyści są wciąż większe niż wydatki, które są w związku z tym ponoszone.

Unijne kursy - sposoby na dofinansowanie

Szkolenia czy kursy podnoszące kompetencje mogą zostać wyszukane poprzez Internet, chociażby przy pomocy BUR, czyli Bazy Usług Rozwojowych.

Jest to wyszukiwarka, która została uruchomiona w 2015 roku. Jej głównym i najważniejszym założeniem było zgromadzenie w jednym miejscu wartościowych szkoleń i projektów, z których mogliby korzystać zarówno przedsiębiorcy jak i osoby prywatne.

Dzięki tej wyszukiwarce, każdy zainteresowany w zaledwie kilka chwil może znaleźć dowolną usługę rozwojową umożliwiającą mu podniesienie posiadanych kompetencji bądź też zdobycie zupełnie nowych umiejętności.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online eksperckie:

Szkolenia - pełnopłatne czy dofinansowane?

Unijne kursy z roku na rok przyciągają coraz więcej uczestników.

Ich główną korzyścią jest to, że przynajmniej w części są one dofinansowywane z środków zewnętrznych dzięki czemu koszty ponoszone przez osobę biorącą w nich udział zdecydowanie maleją.

Baza Usług Rozwojowych umożliwia nie tylko wyszukanie ciekawego projektu rozwojowego czy też szkolenia z interesującej dziedziny, lecz również zawiera informacje o tym, czy na daną usługę można dostać dofinansowanie z środków unijnych.

Jak korzystać z wyszukiwarki?

Panel wyszukiwarki został zbudowany w taki sposób, aby był on jak najbardziej intuicyjny. Oferty można segregować pod kątem tematycznym jak i biorąc pod uwagę miejscowość w jakiej świadczona jest konkretna usługa.

Platforma ta oferuje również jeszcze jedną bardzo ciekawą funkcjonalność. Otóż, jeżeli użytkownik nie znajdzie zadowalającej go oferty, to może zgłosić konkretne zapotrzebowanie na taką usługę.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.