Warsztaty dla asystentek, by zwiększyć kompetencje zawodowe

Szkolenia i warsztaty potrzebne są bardzo osobom, które zaczynają swoją karierę zawodową na stanowisku asystentki. Bez nich trudno byłoby uzyskać niezbędny profesjonalizm. Nie oznacza to, że będąc osobą doświadczoną, można się bez nich obyć. Warsztaty dla asystentek pomogą w zwiększeniu umiejętności potrzebnych w tej pracy. To przyda się bez względu na staż i poziom kompetencji.

 
Szkolenia i warsztaty potrzebne są bardzo osobom, które zaczynają swoją karierę zawodową na stanowisku asystentki. Bez nich trudno byłoby uzyskać niezbędny profesjonalizm.

Nie oznacza to, że będąc osobą doświadczoną, można się bez nich obyć. Warsztaty dla asystentek pomogą w zwiększeniu umiejętności potrzebnych w tej pracy. To przyda się bez względu na staż i poziom kompetencji.
 
Z warsztatów warto skorzystać, kiedy jest się osobą nową w tym zawodzie. Warto także, kiedy ma się pewien staż. Kilka lat doświadczenia może dawać poczucie, że wie się już wszystko. Jednak rzadko kiedy jest tak rzeczywiście.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zobacz szkolenia z najskuteczniejszych technik motywacyjnych, zbuduj zaangażowanie swojego zespołu, dowiedz się jak efektywnie zarządzać zespołem i rozwojem w firmie. Wybierz nasze szkolenia: szkolenia z zarządzania, szkolenia dla administracji, szkolenie zarządzanie projektami.

Zapoznaj się z całą listą szkoleń menadżerskich

Każdą umiejętność można wynieść na wyższy poziom. Poza tym warsztaty dla asystentek uczą rzeczy pomocnych w tej pracy, jak asertywności i radzenia sobie z trudnymi osobami. Nauczą, jak dbać o własny wizerunek oraz o wizerunek firmy. Wiedząc więcej, można poczuć się pewniej w tej pracy.

Stanie się ona mniej stresująca. Zyska się także pewniejszą pozycję na rynku pracy. Ważne jest, by działać w sposób korzystny dla firmy, ale tak samo troszczyć się trzeba o swoją karierę zawodową. Praca na dobrych warunkach, wysokie zarobki oraz docenienie za włożoną pracę – tego należy szukać.
 
Warsztaty to dobra propozycja także dla asystentek, które rzeczywiście są wysoko wykwalifikowane. Mają doświadczenie, mają poczucie pewności siebie i zwykle zarabiają wiele. Im warsztaty dla asystentek przydają się, by być na bieżąco ze zmianami oraz nauczyć się nowych rzeczy. Zmieniają się pewne standardy np. te dotyczące etykiety biznesowej. Wiele się zmienia w związku z korzystaniem z nowych technologii. Warsztaty pozwolą na posiadanie odpowiednich kompetencji zawodowych na obecny czas.
 
Ważne zadania w tej pracy to np. zarządzanie czasem, organizowanie spotkań, negocjacje, reprezentowanie firmy. To wszystko trzeba robić znakomicie. Ważne są także umiejętności miękkie np. asertywność, stanowczość, ponieważ taka praca to w dużym stopniu kontakty z ludźmi. Wszystkie te zagadnienia to tylko część tego, czego uczą takie warsztaty.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.