Korzyści z korzystania ze specjalnych warsztatów dla menedżerów

Kiedy zapytano menedżerów biorących udział w jednym z zorganizowanych dla nich warsztatów, znaczna część odparła, że największym dla nich problemem jest sytuacja, w której starają się jak mogą, lecz ich podwładni mimo wkładanego wysiłku nie chcą zastosowac się do poleceń służbowych.

Gamma - Korzyści z korzystania ze specjalnych warsztatów dla menedżerów
  Innym problemem, o którym ci sami menedżerowie wspominali, były problemy z komunikacją - część pracowników nie wykonywała swoich obowiązków w taki sposób, w jaki zostało im to polecone.

  Jeszcze inni zgłosili problem polegający na budowie autorytertu wśród podwładnych - co również wiązało się z brakiem szacunku, złą komunikacją i nie wykonywaniem poleceń służbowych.

  Było to jedno z pierwszych tego typu szkolenie dla menedżerów, które w jasny sposób pokazało, jak bardzo potrzebne są tego typu regularnie powtarzane warsztaty dla osób w zasadzie kluczowych do prawidłowego funkcjonowania całego przedsiębiorstwa.

  Po warsztatach tych, kiedy zainteresowani uzyskali odpowiedzi na swoje pytania, po powrocie do pracy wiedzieli, jak zmienić swoje zachowania względem swoich podwładnych i jak nie popełniać tych samych błędów w przyszłości.

  Większość z nich w krótkim czasie udało się zintegrować cały zespół pracowników i odnieść wspólnie sukcesy polegające na osiąganiu celów wyznaczonych przez zarząd firmy.

  Ponadto, udało im się zdobyć i wypracować wzajemne zaufanie, które zaowocowało przyjazną atmosferą. Sukcesy firmy stały się udziałem wszystkich, a porażki zaczęły motywować do dalszego działania i wypracowywania kompromisów.

  Szkolenia dla menedżerów osobom na kierowniczych stanowiskach pomogły zmienić przede wszystkim swoje podejście do otaczających ich ludzi, a osiągane sukcesy stały się rezultatem pewnych zmian, które zdecydowali się wprowadzić najpierw w sobie.

  Warsztaty okazały się kopalnią wiedzy i możliwością do pogłębiania swoich umiejętności, a także okazją do uczenia się na swoich i cudzych błędach i po raz pierwszy dowiodły, że rzeczywiście aktywne w nich uczestnictwo pomogło kadrze kierowniczej w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
   
  Zobacz nasze szkolenia managerskie i z obszaru rozwoju osobistego np: szkolenie agile, zarządzanie czasem szkolenie, zarządzanie projektami szkolenie, scrum szkolenie i inne. Gamma - firma szkoleniowa roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.