Warsztaty z komunikacji

Prawidłowa komunikacja w formie jest sprawą kluczową dla prawidłowego działania przedsiębiorstwa. Komunikacja pozwala porozumiewać się ze współpracownikami, z przełożonym oraz sprawnie oddelegowywać zadania i monitorować postępy.

Gamma - Warsztaty z komunikacji

Warsztaty z komunikacji


Prawidłowa komunikacja wpływa na jakość świadczonych usług oraz na jakość kontaktów z klientami. Lider, który potrafi dobrze zarządzać i komunikować się w swoim zespole osiąga zdecydowanie wyższe wyniki.

Gdzie nauczyć się poprawnej komunikacji w firmie?


Dobre i wartościowe warsztaty z komunikacji stawiają przede wszystkim na aktywne ćwiczenia. Podczas gier, zabaw i ćwiczeń uczestnicy szkolenia mogą w sposób czynny przyswoić przekazywane informacje. Podczas warsztatów pokonywane są bariery komunikacyjne, dzięki czemu jakość codziennej komunikacji jest zdecydowanie lepsza.

Poprawa komunikacji w firmie pozwala na wyeliminowanie kilku najczęściej występujących problemów w firmie. Pierwszym z nich jest nieumiejętność rozmowy o popełnianych błędach. Zespół, który nie potrafi rozmawiać o swoich błędach, nie będzie potrafił się ich pozbyć.

Kolejnym problemem w zespole mogą być nieporozumienia wynikające z nieprawidłowej komunikacji. Jasne i klarowne sygnały i komunikaty pozwalają na uniknięcie wielu nieporozumień. W wielu firmach starsi stażem pracownicy nie potrafią przekazać swojej wiedzy i umiejętności młodszym kolegom. Z tego też powodu młodsi stażem pracownicy muszą samodzielnie nauczyć się wszystkiego, co zdecydowanie trwa dłużej.

 

Poznaj nasze szkolenia interpersonalne. Dowiedz się jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, jak być wielozadaniowym, jak komunikować się z innymi w firmie, jak zarządzać sobą efektywnie. Zapraszamy.

 

Korzyści z udziału w warsztatach dla zespołu.


Zespół, który bierze udział w warsztatach z prawidłowej komunikacji wiele zyskuje. Najważniejszym plusem jest fakt efektywniejszego wykorzystywania czasu pracowników przy wykonywaniu codziennych obowiązków. Jeśli pozbędziemy się kilku podstawowych błędów komunikacyjnych zespół będzie działał sprawniej.

W wyniku poprawy jakości komunikacji w postaci warsztatów z komunikacji, w firmie zdecydowanie poprawia się również atmosfera w zespole oraz zaangażowanie pracowników w wykonywanie swoich obowiązków.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.