Ciekawe spotkania integracyjne

Organizacja spotkań integracyjnych nie jest wcale aż taka prosta, bowiem trzeba zrobić wszystko, aby uczestnicy byli zadowoleni. Przede wszystkim takie spotkania integracyjne muszą się odbywać w ciekawych miejscach, a dla uczestników powinna być zapewniona jakaś interesująca rozrywka.

20 grudnia 2018
zdjęcie - Ciekawe spotkania integracyjne

Ciekawe spotkania integracyjne

Organizacja spotkań integracyjnych nie jest wcale aż taka prosta, bowiem trzeba zrobić wszystko, aby uczestnicy byli zadowoleni. Przede wszystkim takie spotkania integracyjne muszą się odbywać w ciekawych miejscach, a dla uczestników powinna być zapewniona jakaś interesująca rozrywka.

Na szczęście takich miejsc jest całkiem dużo i przy odrobinie dobrej woli można wymyślić coś ciekawego.

Dobrym pomysłem może okazać się wyjazd firmowy w góry. Nocleg najlepiej zorganizować sobie pod namiotami, a w ciągu dnia wyruszyć na górski szlak. Wędrówka po górach to spory wysiłek, ale opłaca się, bowiem w ten sposób można pozbyć się negatywnych emocji, pooddychać świeżym powietrzem, popodziwiać, pobyć blisko natury, a także zintegrować się z innymi.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

Poznaj nasze rozwiązania:

Nic tak nie smakuje jak śniadanie na górskiej polanie i nic tak nie satysfakcjonuje jak pokonanie swoich słabości i wdrapanie się na szczyt.

Kolejną możliwością jest wyjazd do lunaparku. Początkowo wiele osób może się śmiać z tego pomysłu, ale później z pewnością okaże się, że było warto. To naprawdę wspaniałe móc przypomnieć sobie dzieciństwo, kiedy to każda karuzela wzbudzała tyle emocji.

W lunaparkach znajdziemy nie tylko dziecięce karuzele, ale i takie dla dorosłych. To okazja do pokonania strachu. Taka wizyta z pewnością dostarczy również sporo śmiechu. Oprócz karuzeli w lunaparkach znajdziemy np. gabinet strachu, różnego rodzaju gry itp.

Można także skorzystać z punktów gastronomicznych.

Niestandardową opcją jest również zabranie pracowników swojej firmy do zoo. Zapewne niektórzy z nich w ogóle w takim miejscu nie byli, tymczasem jest to całkiem przyjemna forma spędzania czasu.

Oglądanie zwierząt z pewnością dostarczy nam wiele śmiechu, podziwu, zdziwienia. Zachowania zwierząt są naprawdę bardzo interesujące. Te, które są w zoo, przyzwyczaiły się już do obecności ludzi i z pewnością pozwolą zrobić sobie zdjęcie itp.

Oczywiście wybór miejsca to jeszcze nie wszystko. Organizator musi zadbać o transport, wyżywienie itd.

Wszędzie należy odpowiednio wcześniej zadzwonić, sporządzić listę osób, zdecydować, czy mogą przyjść na spotkanie z osobą towarzyszącą.

Nie jest to proste, ale warto się postarać, bo ciekawe wyjazdy integrujące pozytywnie wpływają na pracowników i przynoszą korzyści w firmie. Dobra atmosfera to już jedna część sukcesu, naprawdę warto o tym pamiętać.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Główną przyczyną, dla której firmy i organizacje decydują się podnieść kompetencje swoich pracowników w obszarze zarządzania projektami jest dynamika otaczającego nas świata. Kapryśna ekonomia, skracające się cykle produkcyjne, zmiany technologiczne, polityczne, prawne, demograficzne i kulturowe kształtują coraz wyższe oczekiwania klientów.

Wielu badaczy i liderów biznesu ma poczucie, że obecny sposób zarządzania firmą osiągnął granicę swoich możliwości. Niezliczone wyniki badań jasno pokazują, że firmy częściej są miejscem znoju i strachu niż pasji i prawdziwego zaangażowania. W firmach zarówno ci na górze, jak i ci na dole hierarchii organizacyjnej są rozczarowani. Zwykli pracownicy ogarnięci są poczuciem swojej bezsilności, a menedżerowie są przemęczeni konfliktami. Wszyscy oni tęsknią do miejsca pracy, w którym panuje duch prawdziwej współpracy, honorowane są indywidualne aspiracje i pielęgnowane osobiste
talenty.

Szanowni Państwo!
W czerwcu 1925 roku ukazała się książka „The Psychology of Selling” napisana przez E.K. Stronga, była to pierwsza nowatorska praca opisująca model sprzedaży. Wprowadziła ona koncepcję technik sprzedaży, takich jak cechy i korzyści, radzenie sobie z odmowami, zamykanie sprzedaży czy pytania otwarte w sprzedaży i zamknięte. Ponieważ od tego momentu minęło już prawie 100 lat, pozwalamy sobie przedstawić współczesne koncepcje podejścia do sprzedaży.

Życzymy owocnej lektury!
Zespół Gamma
Sukces firmy zależy od ludzi w niej pracujących, a kluczowi pracownicy mają kluczowe znaczenie dla tego sukcesu, zwłaszcza w perspektywie długoterminowej.

Handlowcy opowiadają Klientom o produktach i usługach bez entuzjazmu i przekonania. Nie wspominają o niektórych opcjach lub wersjach twierdząc, że przecież i tak „nikt tego nie weźmie”.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.