Do garów marsz!

Ciekawym sposobem na wspólne spędzanie czasu pracowników jest gotowanie. Gotuje każdy, ale mówię tutaj o udziale w profesjonalnej akademii kulinarnej. Wiele firm i restauracji oferuje przygotowanie takiego spotkania dla pracowników.

zdjęcie - (the_title())

Team building - Do garów marsz!

Ciekawym sposobem na wspólne spędzanie czasu pracowników jest gotowanie. Gotuje każdy, ale mówię tutaj o udziale w profesjonalnej akademii kulinarnej. Wiele firm i restauracji oferuje przygotowanie takiego spotkania dla pracowników.

Warto przemyśleć ich liczbę, to raczej nie jest dobry pomysł dla firmy, która liczy od 50 pracowników w górę. Mniejsze grupy za to z pewnością będą usatysfakcjonowane. Warsztaty kulinarne to wspaniały sposób na lepsze poznanie się z zupełnie innej strony.

Pozwala także na aktywny udział każdego pracownika - kobiet, mężczyzn, starszych i młodszych, wyższych stanowiskiem i niższych. To wspólnie spędzony czas podczas którego nauczymy się czegoś nowego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

Niech nas poniosą wodze fantazji, spróbujmy czegoś nowego. Każdy umie usmażyć schabowego, może warto ugotować coś z kuchni indyjskiej, meksykańskiej, japońskiej?
A może wegańskiej, która dla wielu osób jest jeszcze bardziej egzotyczna niż smaki dalekich krajów?

Warsztaty mogą być połączone z krótkimi wykładami o zdrowym odżywianiu. Firmy oferują różne warianty dostosowane do potrzeb klienta.

Wspólne gotowanie zakończy się nie tylko nabyciem nowym umiejętności, ale także to okazja do wspólnej biesiady. Nic tak nie smakuje jak dania przygotowane samodzielnie. Żaden z pracowników na pewno nie poczuje się wykluczony bo większość zadań kulinarnych wymaga współpracy.
Gotowanie może zakończyć się prezentacją i degustacją win, które będą najodpowiedniejsze do przygotowanych posiłków.

Potem wspólne biesiadowanie, przygotowanie wspólnej fotorelacji. Dla wielu osób to jedyna okazja do pracy w profesjonalnej kuchni pod okiem wykwalifikowanego kucharza. Kucharz zapewni instruktaż działania wszystkich urządzeń, opowie o produktach i daniu, zaprezentuje ciekawe techniki, które w większości przypadków nie są dostępne dla domowych kucharzy-amatorów, np. przygotowywanie lodów z użyciem ciekłego azotu.

Nie jest to także aktywność, która wymaga dłuższego wyjazdu, jeżeli miejscem działalności jest duże miasto to prawdopodobnie co mniej kilka restauracji, szkół czy firm prowadzi akademie kulinarne będące spotkaniami integracyjnymi.

Co nie oznacza, że gotowanie nie można połączyć z wyjazdem firmowym. Jeżeli jesteśmy np. w górach to po wędrówkach szlakami górskimi przygotujmy wraz ze współpracownikami biesiadę góralską.

To będzie niezapomniane wydarzenie dla wszystkich uczestników.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.