Mała ojczyzna - lokalna turystyka integruje

Wyjazdowe szkolenia team building i zabawy integracyjne od kilku sezonów wiodą prym. Stały się najmodniejszą formą integracyjnych eventów. Bardzo często tego typu wyjazdy przybierają formę dalekich wojaży, szczególnie jeśli mamy do czynienia z organizacją o rozproszonej strukturze, której oddziały znajdują się w różnych miastach.

7 czerwca 2019
zdjęcie - Mała ojczyzna - lokalna turystyka integruje


Mała ojczyzna - lokalna turystyka integruje

Wyjazdowe szkolenia team building i zabawy integracyjne od kilku sezonów wiodą prym. Stały się najmodniejszą formą integracyjnych eventów. Bardzo często tego typu wyjazdy przybierają formę dalekich wojaży, szczególnie jeśli mamy do czynienia z organizacją o rozproszonej strukturze, której oddziały znajdują się w różnych miastach. W takich sytuacjach organizacja krajowego wyjazdu czy tez nawet zagranicznej wycieczki integracyjnej wydaje się być wygodnym i sprawiedliwym rozwiązaniem, gdyż wszyscy pracownicy spotykają się w umówionym miejscu.

Panująca moda na tego typu eventy sprawiła, że coraz częściej także małe i nieposiadające oddziałów firmy decydują się na wyjazdowe szkolenia i wyjazdy integracyjne. Nic dziwnego, że chcą podążać za panujący w obszarze HR trendami, ale przez wzgląd na nieco szczuplejszy niż w przypadku dużych korporacji budżet, myślą że nie zawsze mogą sobie na to pozwolić.

To błędne rozumowanie ponieważ nie trzeba organizować dalekich wojaży, aby uraczyć swoich pracowników miła atmosferą, ciekawostkami turystycznymi i dać mi możliwość spędzenia wspólnie czasu na gruncie poza zawodowym. Lokalna turystyka i zwiedzanie tak zwanej małej ojczyzny mogą okazać się równie ciekawe i ekscytujące.

Zadziwiające może okazać się jak wiele osób, nawet tych mieszkających w danym mieście od urodzenie, nie znam regionu i najbliższej okolicy swojego miasta. Podczas wyjazdu można to zmienić. Ciekawy program wycieczki i zaplanowane gry terenowe sprawią, że jej uczestnicy bez trudu zintegrują się, co z pewnością przełoży się na łatwiejszą i efektywniejszą współpracę w codziennym życiu zawodowym.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy w obecnych czasach wszystkie itegracje, spotkania firmowe, warsztaty czy atrakcje dla zespołu trzeba odłożyć na "lepsze czasy"?
Zdecydowanie nie.  Super doświadczeniem jest team building online.
Wszystkie nasze szkolenia online. Zapraszamy!Jako uzupełnienie tego typu wydarzenia wieczorem można zaplanować wspólne warsztaty kulinarne. Czas spędzony w kuchni zgodnie z zasadą „przez żołądek do serca” sprawi, że nawet dotychczas nierozmawiający ze sobą członkowie zespołu będą mieli okazję się poznać i polubić. Niezależnie od regionu Polski, w którym mieści się siedziba firmy, w Waszej najbliższej okolicy na pewno znajduje się wiele ciekawych miejsc. Warto je poznać!

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

John C. Maxwell to amerykański mówca, coach i autor ponad 60 książek. Słynie ze swojej teorii przywództwa. W książce 5 Poziomów Przywództwa opisał szczegółowo każdy poziom dojrzałości przywódczej, uwzględniając jego wady i zalety.

Agile Project Management – AgilePM  to międzynarodowy standard i obecnie najpopularniejsza metod zarządzania, oparta o zwinne podejście do kierowania projektami. AgilePM szczególnie dobre zastosowanie znajduje w obszarach, gdzie budżet i zakres projektu mogą się znacznie zmieniać w czasie jego realizacji.

Dobrym rozwiązaniem  sytuacji niedoboru właściwych kandydatów jest  rekrutacja wewnętrzna. Proces w którym pracodawca oczekuje kandydatów już dawno zatrudnionych w danej firmie, którzy będą ze sobą rywalizować o to miejsce na kilka sposobów.

Peer mentoring (mentoring koleżeński) to odmiana mentoringu, gdzie różnice wynikające z doświadczeń i pozycji zawodowej między mentorem a podopiecznym nie są zbyt duże, a jego celem jest rozwój zawodowy ich obu.

Czynnikiem, który najbardziej motywuje do pracy jest wynagrodzenie – takie wnioski przynosi analiza wyników ankiety przeprowadzonej przez serwis praca.wp.pl. Okazało się, że 50% ankietowanych wskazało pieniądze jako najsilniej motywujący bodziec do tego, by pracować.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.