Pomysły na wyjście integracyjne w Warszawie

Nie da się ukryć, że większości z nas zależy na posiadaniu dobrze płatnej pracy. Oprócz wysokiego wynagrodzenia, dążymy również do tego, by wykonywana przez nas praca interesowała nas choćby w drobnym stopniu. Interesująca i ciekawa praca zapewni nam bowiem nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim dobre samopoczucie.

12 marca 2019
zdjęcie - Pomysły na wyjście integracyjne w Warszawie


Pomysły na wyjście integracyjne w Warszawie

Nie da się ukryć, że większości z nas zależy na posiadaniu dobrze płatnej pracy. Oprócz wysokiego wynagrodzenia, dążymy również do tego, by wykonywana przez nas praca interesowała nas choćby w drobnym stopniu. Interesująca i ciekawa praca zapewni nam bowiem nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim dobre samopoczucie. W pracy spędzamy przeważnie większość dnia, dlatego dobrze by było lubić do niej przychodzić. Praktycznie w każdym zawodzie można spotkać się ze stresem. Stres w miejscu pracy to zjawisko dość powszechne i niemożliwe do całkowitej eliminacji.

Możemy jednak skutecznie minimalizować negatywne skutki stresu. Jednym ze skutków stresu jest chociażby pogorszenie relacji w zespole. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na pogorszenie relacji międzyludzkich jest również agresja. Agresja w miejscu pracy nie tylko zaburza komunikację, ale również sprawia, że stajemy się dla siebie złośliwi i nieprzyjaźni. Dobrym sposobem na odbudowanie i wzmocnienie więzi pracowniczych są różnego rodzaju wyjazdy oraz wyjścia integracyjne. Firmowe imprezy pracownicze są coraz popularniejszym sposobem na budowanie silnego i sprawnego zespołu.

Dobrym pomysłem na imprezę firmową są różnego rodzaju imprezy taneczne. Imprezy takie warto połączyć ze szkoleniami. Przed imprezą można przeprowadzić szkolenie, a później zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy. Warto jednak zadbać o to, by tematyka szkoleń tuż przed imprezą była luźna. Sprawdzą się więc szkolenia o tematyce takiej jak radzenie sobie ze stresem czy budowanie umiejętności interpersonalnych. Największy wybór ciekawych miejsc, w których warto zorganizowąć imprezę będziemy mieć w dużych miastach, takich jak na przykład Warszawa.

Stolica to prężnie rozwijające się miasto, w którym działa wiele korporacji. Integracja pracowników w tak dużym mieście może odbywać się na wiele sposobów. Jeżeli zależy nam na organizacji klubowej imprezy, warto zapoznać się z ofertą takich klubów jak chociażby Odessa Club, Muzeum Neonów czy Przystanek Wisła. Ciekawym pomysłem na imprezę integracyjną będą również wyjścia do miejsc takich jak kręgielnia czy escape roomy. W escape roomie należy działać zespołowo, aby osiągnąć sukces. Pracownicy będą więc musieli ze sobą współpracować.

Umiejętność współpracy w escape roomie może pozytywnie przełożyć się na współpracę w firmie. W Warszawie warto zwrócić uwagę na takie miejsca jak Enigma Room czy Puzzles Escapes. W Puzzles Escapes pracownicy będą mogli szkolić swoje umiejętności logiczne. Będzie to więc idealne wyjście dla pracowników, których praca wymaga nabycia umiejętności logicznego myślenia. Spotkania integracyjne mogą trwać jeden wieczór, cały dzień lub na przykład weekend. Wiele zależy od czasu jakim dysponują pracownicy oraz kosztów, które jest w stanie ponieść firma. Dużą popularnością cieszy się nadal paintball. Gra w paintball sprzyja nie tylko budowaniu więzi zespołowych, ale również pozwala oderwać się od pracy za biurkiem. Jeżeli więc nasi pracownicy wykonują na co dzień pracę umysłową, paintball może być dla nich ciekawą odmianą spędzania czasu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy w obecnych czasach wszystkie itegracje, spotkania firmowe, warsztaty czy atrakcje dla zespołu trzeba odłożyć na "lepsze czasy"?
Zdecydowanie nie. Team building online jest super doświadczeniem.
Zobacz wszystkie nasze szkolenia online. Zapraszamy!

Reasumując wyżej zebrane rozważania bez większych trudności można dojść do wniosku, że wyjścia integracyjne są bardzo przydatne. Coraz więcej firm decyduje się więc na ich organizację. Największy wybór ciekawych propozycji na wyjścia integracyjne będziemy mieć w dużych miastach. To jaki rodzaj imprezy wybierzemy w znacznej mierze zależy od tego, jakie posiadamy oczekiwania. Wciąż dużą popularnością cieszą się tradycyjne imprezy klubowe oraz paintball. Nie da się również ukryć, że ciekawym pomysłem na wyjście pracownicze będą również wizyty w coraz bardziej popularnych escape roomach. Wyjścia intergacyjne mają wiele rozmaitych zalet.

Pracownicy dzięki takim wyjściom stają się bardziej zrelaksowani. Łatwiej jest im również nawiązywać przyjaźnie, co pozytywnie przekłada się na pracę w zespole. Aby wyjścia integracyjne przyniosły upragnione rezultaty, muszą być organizowane regularnie i systematycznie. Nie warto unikać wyjść integracyjnych nawet wtedy, gdy mamy trudny okres w firmie.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Z powodu epidemii koronawirusa wiele firm na całym świecie oddelegowuje swoich pracowników do pracy zdalnej. Jak dobrze zorganizować taką pracę? Jakie są jej wady, a jakie zalety?     

W kulturze organizacyjnej wielu firm świadomie promowane są takie wartości, jak: proaktywność, inicjatywa, kreatywność pracowników, a jednocześnie nieświadomie nakłania się pracowników do podporządkowania i posłuszeństwa wobec status quo. Takie środowisko rodzi wewnętrzny bunt wśród młodych talentów, których system wartości ukształtowany został przez wolny rynek i kulturę liberalną.

Możemy zmienić przyszłość. Nie możemy zmienić przeszłości. Feedforward pomaga wyobrazić sobie i skupić się na pozytywnej przyszłości, a nie przeszłości, w której coś się nie udało. Inspirując ludzi pomysłami, które sprawią, że będą mogli być jeszcze bardziej skuteczni, możemy zwiększyć ich szanse na osiągnięcie tego sukcesu w przyszłości.

„Oceniamy siebie zwykle na podstawie tego, czego chcielibyśmy dokonać, ale otoczenie, oceniając nas, bierze pod uwagę to, czego naprawdę dokonaliśmy”  

W ciągu całego życia biznesowego różnych organizacji można z ciekawością przyglądać się  wewnętrznym dynamikom w nich zachodzącym. Zwłaszcza jednej, która w istocie decyduje o całej reszcie i ma bezpośrednie przełożenie na wyniki firmy wyrażone w liczbach – poziomowi energii życiowej pracowników.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.