Przyjemne z pożytecznym

Istnieje wiele przykładów integracji, które pozwolą nie tylko na stworzenie zgranej grupy, ale także wzbogacą pracowników o nowe doświadczenia i umiejętności, które mogą być przydatne w życiu zawodowym i prywatnym.

2 stycznia 2019
zdjęcie - Przyjemne z pożytecznym

Teambuilding - Przyjemne z pożytecznym

Istnieje wiele przykładów integracji, które pozwolą nie tylko na stworzenie zgranej grupy, ale także wzbogacą pracowników o nowe doświadczenia i umiejętności, które mogą być przydatne w życiu zawodowym i prywatnym.

Poniżej trzy najciekawsze szkolenia/wydarzenia:

 1. Zajęcia z bezpiecznej, ekonomicznej i ekologicznej jazdy w ramach akademii jazdy. To doskonały pomysł dla osób, które na co dzień pracują z samochodem służbowym, są kierowcami, przedstawicielami handlowymi, dużo podróżują. Są dodatkowo narażone na wypadki, kolizje, niebezpieczne sytuacje na drodze, ale także zmiany zwyrodnieniowe związane z nieergonomiczną postawą podczas jazdy. Udział w odpowiednim szkoleniu pomoże na przygotowanie się do trudnych chwil.

  Nauka obejmuje poprawę techniki i taktyki prowadzenia auta, bezpieczeństwa i pewności prowadzenia auta, symulowanie sytuacji, które mogą mieć miejsce na drodze, np. poślizg, dachowanie, gwałtowanie hamowanie. Kierowca będzie mógł sprawdzić swoje reakcje na drodze i poznać siebie w sytuacji ekstremalnego stresu.

  Zajęcia są bezpieczne i prowadzone w różnych stopniach zaawansowania. Każdy kierowca po ukończeniu danego poziomu otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. To pozwala nie tylko na poprawę samej techniki jazdy, ale także na budowanie pewności siebie. Należy pamiętać, że nie są to zajęcia tylko dla mężczyzn.

 2. Kurs pierwszej pomocy przeprowadzony wśród pracowników będzie miał same korzyści. Nie ma tu mowy o nudnym wykładzie z teorii ratowania życia, zorganizujmy zajęcia gdzie pracownicy naprawdę będą mogli wykazać się.

  Niech to będzie nie tylko resuscytacja, ale niech to będą zajęcia w stylu zawodów strażaków - wyciąganie manekina z samochodu, gaszenie małego pożaru, przeniesienie manekina, tamowanie krwotoków, opatrywanie ran.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

  Poznaj nasze rozwiązania:


  Takie zajęcia są doskonałą integracją, budują poczucie wspólnoty i odpowiedzialności za drugą osobę, budują działanie zespołowe. Wiele z tych informacji na pewno zostanie w głowach uczestników i może dzięki temu w przyszłości uratują komuś życie.

 3. Kurs samoobrony. To ciekawa aktywność fizyczna podczas której uczestnicy poznają podstawowe techniki obroną przed atakiem. Nie jest przeznaczony tylko dla kobiet, każdy narażony jest na niebezpieczeństwo więc taki kurs będzie dla każdego przydatny.

  Są to zajęcia w grupie podczas których pracownicy mogą motywować się nawzajem, ale także poznać od zupełnie innej strony. Kursy dla osób prywatnych organizowane są przez Straż Miejską, dla grup zorganizowanych najodpowiedniejsze będą firmy eventowe.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Według sondażu przeprowadzonego przez Rapid Learning Institute, aż 94 procent profesjonalistów, którzy wzięli udział w badaniu, stwierdziło, że osoby szkolone wolą niewielkie krótkie moduły nauczania od kursów e-learningowych, które trwają 30 minut i dłużej. I są ku temu powody.

W 1999 roku Bergmann, Hurson i Russ-Eft zaproponowali model przywództwa, który definiuje podstawowe i kluczowe zarazem działania, jakie powinien podejmować skuteczny lider. Działania te w naturalny sposób wpisują się w omówione wcześniej obszary leadershipu.

Action Learning to jedna z metod, wykorzystywanych przez programy skuteczności, aby pomóc uczestnikom wprowadzić w życie to, czego się nauczyli. Action Learning działa najlepiej, kiedy powstaje „zespół” złożony z jednostek, który pełni funkcję grupy wsparcia w okresie trwania nauki.

Ty decydujesz o tym, na co poświęcasz określoną ilość czasu. Zastanów się ile czasu poświęcasz na realizację tego co jest dla ciebie naprawdę ważne?

W powieści „Man’s Search for Meaning (Człowiek szukający sensu)”, Viktor Frankl wspomina iż osoby które najlepiej zarządzały swoim życiem w obozie, potrafiły też w idealny sposób kontrolować swoje zachowanie i uczucia.  Frankl wiedział że nawet w najgorszych możliwych warunkach, człowiek może przetrwać jeśli jest odporny psychicznie i posiada odpowiednie nastawienie.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.