Survival mode on

Warszawa to miasto, w którym zdecydowanie liczą się zęby i pazury. W wielu firmach w stolicy pracownicy muszą być uodpornieni na stres i pracę pod presją, muszą być zintegrowanym zespołem, który pomaga sobie wzajemnie w trudnych sytuacjach.

10 czerwca 2019
zdjęcie - Survival mode on

Survival mode on

Warszawa to miasto, w którym zdecydowanie liczą się zęby i pazury. W wielu firmach w stolicy pracownicy muszą być uodpornieni na stres i pracę pod presją, muszą być zintegrowanym zespołem, który pomaga sobie wzajemnie w trudnych sytuacjach. Pytanie jednak pozostaje - w jaki sposób osiągnąć taki efekt?

Imprezy integracyjne - najlepsze rozwiązanie

Imprezy integracyjne to rzeczywiście dzisiaj prawdziwie doskonały pomysł. Jednak jaki rodzaj imprezy integracyjnej konkretniej powinniśmy wybrać? W końcu ich oferta naprawdę nie jest wcale taka mała. Czy mają to być warsztaty kulinarne? Raczej nie - one lepsze są do miejsc, w których chcemy stworzyć prawdziwie domową atmosferę. Z kolei gry terenowe czy gry scenariuszowe raczej stawiają na rozwój poszczególnych talentów członków zespołu niż generalnie na umiejętność pracy w stresie. W co zatem warto zainwestować? Otóż ciekawą opcją wydaje się być team building Warszawa w postaci survivalu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy w obecnych czasach wszystkie itegracje, spotkania firmowe, warsztaty czy atrakcje dla zespołu trzeba odłożyć na "lepsze czasy"? Zdecydowanie nie.  Super doświadczeniem jest team building online. Wszystkie nasze szkolenia online. Zapraszamy!Survival jako impreza integracyjna

Dlaczego akurat ta aktywność wydaje się być taka ciekawa? Otóż survivalowy team building Warszawa przede wszystkim stawia uczestników w jakiejś trudnej sytuacji. Może to być ścianka wspinaczkowa, dzień i noc w lesie, bez namiotów, jazda terenowa itp. Każda sytuacja jednak wiąże się ze stresem i pewną presją. Dzięki temu pracownicy mają na pewno możliwość odreagowania stresu związanego raczej z trudnym procesem rekrutacyjnym. Ponadto mogą oni przekonać się, jak działają w warunkach stresowych. W takich trudnych warunkach na pewno także dojdzie do naturalnego podziału grupy - wyłoni się lider, jego prawa ręka, osoba zawsze dowcipkująca i rozładowująca atmosferę czy też pracownik, który będzie prawdziwym mediatorem.

Oczywiście takie imprezy integracyjne także pozwolą pracownikom na zdobycie umiejętności wzajemnego motywowania się i pomagania sobie w trudnych sytuacjach. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o jednej, ważnej sprawie. Otóż taki team building Warszawa pomoże nam, jako pracodawcom, ocenić jak zachowują się dani pracownicy. Tego nie zrobią ani warsztaty kulinarne ani gry terenowe.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

24 czerwca 2019
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
24 czerwca 2019
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
24 czerwca 2019
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
24 czerwca 2019
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.
24 czerwca 2019
Wiele mówi się ostatnio o różnych formach, które mogą przybierać szkolenia integracyjne dla firm. Kreatywność pod tym względem bywa naprawdę olbrzymia. Każdemu z tego typu pomysłów powinna jednak zawsze przyświecać idea team buildingu. Czym on tak naprawdę jest i do czego może się przydać podczas wyjazdów firmowych?
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.