Survival mode on

Warszawa to miasto, w którym zdecydowanie liczą się zęby i pazury. W wielu firmach w stolicy pracownicy muszą być uodpornieni na stres i pracę pod presją, muszą być zintegrowanym zespołem, który pomaga sobie wzajemnie w trudnych sytuacjach.

zdjęcie - (the_title())


Survival mode on

Warszawa to miasto, w którym zdecydowanie liczą się zęby i pazury. W wielu firmach w stolicy pracownicy muszą być uodpornieni na stres i pracę pod presją, muszą być zintegrowanym zespołem, który pomaga sobie wzajemnie w trudnych sytuacjach. Pytanie jednak pozostaje - w jaki sposób osiągnąć taki efekt?

Imprezy integracyjne - najlepsze rozwiązanie

Imprezy integracyjne to rzeczywiście dzisiaj prawdziwie doskonały pomysł. Jednak jaki rodzaj imprezy integracyjnej konkretniej powinniśmy wybrać? W końcu ich oferta naprawdę nie jest wcale taka mała. Czy mają to być warsztaty kulinarne? Raczej nie - one lepsze są do miejsc, w których chcemy stworzyć prawdziwie domową atmosferę. Z kolei gry terenowe czy gry scenariuszowe raczej stawiają na rozwój poszczególnych talentów członków zespołu niż generalnie na umiejętność pracy w stresie. W co zatem warto zainwestować? Otóż ciekawą opcją wydaje się być team building Warszawa w postaci survivalu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Nie zaniechaj rozwoju swojego zespołu. Szkolenie team building pomoże Ci zintegrować i zmotywować pracowników. Zobacz też nasze szkolenia zarządzanie zespołem. Zapraszamy.Survival jako impreza integracyjna

Dlaczego akurat ta aktywność wydaje się być taka ciekawa? Otóż survivalowy team building Warszawa przede wszystkim stawia uczestników w jakiejś trudnej sytuacji. Może to być ścianka wspinaczkowa, dzień i noc w lesie, bez namiotów, jazda terenowa itp. Każda sytuacja jednak wiąże się ze stresem i pewną presją. Dzięki temu pracownicy mają na pewno możliwość odreagowania stresu związanego raczej z trudnym procesem rekrutacyjnym. Ponadto mogą oni przekonać się, jak działają w warunkach stresowych. W takich trudnych warunkach na pewno także dojdzie do naturalnego podziału grupy - wyłoni się lider, jego prawa ręka, osoba zawsze dowcipkująca i rozładowująca atmosferę czy też pracownik, który będzie prawdziwym mediatorem.

Oczywiście takie imprezy integracyjne także pozwolą pracownikom na zdobycie umiejętności wzajemnego motywowania się i pomagania sobie w trudnych sytuacjach. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o jednej, ważnej sprawie. Otóż taki team building Warszawa pomoże nam, jako pracodawcom, ocenić jak zachowują się dani pracownicy. Tego nie zrobią ani warsztaty kulinarne ani gry terenowe.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.