Swojskie i domowe imprezy integracyjne

Impreza integracyjna najczęściej kojarzy nam się z naprawdę dużym wydarzeniem. W końcu taki team building Warszawa to nie może być zwykłe coś, musi uodpornić pracowników na stres, na wysiłek… tyle że czasem jest to zupełnie niepotrzebne.

zdjęcie - (the_title())


Swojskie i domowe imprezy integracyjne

Impreza integracyjna najczęściej kojarzy nam się z naprawdę dużym wydarzeniem. W końcu taki team building Warszawa to nie może być zwykłe coś, musi uodpornić pracowników na stres, na wysiłek... tyle że czasem jest to zupełnie niepotrzebne.

Wiele zespołów wcale nie będzie pracowało pod presją i w ogromnym stresie. Co więcej, zmieniają się nieco struktury firm i zaczynają się tam pojawiać także osoby starsze. Może zatem przyszedł czas na nieco inne imprezy integracyjne?...

Warsztaty kulinarne? Ciekawa opcja

Pierwszą taką bardzo ciekawą imprezą są warsztaty kulinarne. Co one mają na celu? To jest idealna sprawa dla naprawdę wielu zespołów. Tutaj bowiem też naturalnie wyłonią się role w grupie - lidera, dowcipnisia, mediatora itp. - a jednocześnie nie będzie w ogóle stresu i napięcia. Takie warsztaty kulinarne świetnie nadają się przykładowo do grupy księgowych, są dobrą zabawą dla młodych pracowników. Niekoniecznie jednak sprawdzą się przy integrowaniu starszych pracowników z młodszymi. Oprócz podziału ról na pewno uczestnicy będą mogli poznać swoją rodzinną i kreatywną stronę, a także nauczyć się pomagać innym.

Gry terenowe? Doskonały pomysł

Taki team building Warszawa z kolei pomoże pracownikom nauczyć się współpracować i sprawnie rozwiązywać problemy. Często także może okazać się, że niektórzy pracownicy objawią nowe talenty np. strategiczne.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy należy odłożyć na później wszystkie formy integracji, spotkań firmowych, warsztatów i atrakcji dla zespołu? Zdecydowanie nie. Szkolenie team building to unikalne doświadczenie. Zobacz też nasze szkolenie z motywowania. Zapraszamy!



Gry scenariuszowe? Dlaczego nie?

Takie gry stanowią z kolei idealny pomysł szczególnie dla wszystkich wielokulturowych zespołów. Skoro bowiem wszyscy i tak odgrywają pewien scenariusz, to siłą rzeczy każdy będzie patrzył na drugą osobę bez oceniania, bez zastanawiania się, jaki to kolor skóry, jaki strój, jaka narodowość.

Survival? Do mocnych zespołów!

Na koniec warto jeszcze wspomnieć nieco o aktywnościach survivialowych. One służą przede wszystkim do zbudowania bardzo mocnych zespołów, umiejących pracować w dużym stresie i pod presją, nastawionych czysto na rozwiązywanie problemów i zadań. Ponadto będą to zespoły o ściśle określonej strukturze, umiejące sobie wzajemnie pomagać.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.