Udane outdoorowe imprezy firmowe

Choć jeszcze wielu osobom impreza firmowa kojarzyć się może z uroczystą kolacją przygotowaną z okazji nadchodzących świąt lub imprezą z wynajętym DJ-em, to współczesne firmy eventowe prześcigają się w dużo ciekawszych propozycjach zorganizowania pracownikom czasu poza firmą.

18 grudnia 2018
zdjęcie - Udane outdoorowe imprezy firmowe

Udane outdoorowe imprezy firmowe

Choć jeszcze wielu osobom impreza firmowa kojarzyć się może z uroczystą kolacją przygotowaną z okazji nadchodzących świąt lub imprezą z wynajętym DJ-em, to współczesne firmy eventowe prześcigają się w dużo ciekawszych propozycjach zorganizowania pracownikom czasu poza firmą.

Często są to wyjazdy integracyjne w tereny poza miastem, na których czekają uczestników aktywności wyzwalające w nich sporą dozę adrenaliny i pozwalające na dosłowne fizyczne wyżycie się, z daleka od biurka i komputera.

Często to dopiero podczas takich zorganizowanych zajęć outdoorowych mamy szansę poznać nieco lepiej kolegę pracującego biurko obok, o którym wiemy na co dzień tylko tyle, że lubi kawę z mlekiem. Osoby usuwające się na co dzień w firmie w cień, mogą podczas wyjazdów firmowych wykazać się pomysłowością w rozwiązywaniu stawianych przed ich uczestnikami problemów.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

Aktywności pomyślane według idei teambuildingu pozwalają także kadrze zarządzającej zasobami ludzkimi zorientować się, jakiego typu zadania można postawić przed poszczególnymi członkami zespołu: czy są oni bardziej nastawieni na kierowanie zespołem, czy też należą raczej do ekipy cicho i skutecznie wspierającej fundamenty przeprowadzanych zadań.

Wszystkie te umiejętności można zaobserwować prowadząc mądrą politykę zarządzającą firmą, nastawioną na długotrwały proces teambuildingu, wzmacniającego relacje pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu i pozwalającego im poczuć się pewniej na swojej pozycji w firmie.

Integracyjne wyjazdy outdoorowe sprzyjające kreowaniu tego typu relacji firmowych najczęściej w dzisiejszych czasach wiążą się z oryginalnymi aktywnościami fizycznymi, które pozwalając na znacznie rozluźnienie pracowników i ich wzajemne poznawanie się w zupełnie innej, niż oficjalna, biurowa sytuacja.

Firmy organizujące tego typu wyjazdy proponują więc popularne zabawy integrujące zespół, takie jak paintball – gra zespołowa rodem ze Stanów Zjednoczonych, która rozgrywana w środowisku leśnym lub opuszczonych budynkach pozwala na realizowanie najbardziej fantazyjnych scenariuszy bez przelewania krwi uczestników.

Mimo pewnego opatrzenia się, paintball zamówiony w firmie, która specjalnie do tego typu aktywności dopisuje oryginalny scenariusz do zrealizowania – nadal cieszy się sporą popularnością.

Inne popularne i oryginalne aktywności wybijającej pracowników z codziennej rutyny to obecnie tunele aerodynamiczne – pozwalające przez krótkie chwile znaleźć się w świecie pozbawionym grawitacji. W specjalnie przygotowanych pomieszczeniach uczestnicy mogą w pełni bezpiecznie doświadczyć tak podnoszącego adrenalinę doświadczenia, jakim jest swobodne spadanie w trakcie skoku spadochronowego. Satysfakcja i dobra zabawa są w trakcie tego doświadczenia gwarantowane!

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Usiądźmy wygodnie w fotelu, popatrzmy w niebo za oknem i zobaczmy dział HR za pięć lat. Jakimi metodami będzie pracował, przed jakimi wyzwaniami  stanie, czego organizacja będzie od niego oczekiwać?  Nowe pokolenia niosą ze sobą zmiany. Zapraszamy na intelektualną wyprawę po metody, które pomogą działom HR zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, jakie stawiają przed nami nowe pokolenia  pracowników – pokolenie Y, a w niedługim czasie pokolenie Z.
Czy jesteśmy przygotowani na rozwiązywanie kryzysów społecznych na poziomie administracji publicznej? Funkcjonowanie urzędu to nie tylko tzw. trudni petenci czy coraz powszechniejsze kryzysy w mediach społecznościowych. To również, a może przede wszystkim, kryzysy społeczne. Ten rodzaj trudnych sytuacji i napięcia jest gwarantem, że prędzej czy później zjawią się media.

Psycholog Carl Rogers wyróżnił pięć podstawowych kategorii wypowiedzi. Znakomicie opisują one zalety i słabości komunikacji pomiędzy menadżerem a pracownikiem.

Model Diltsa opisuje funkcjonowanie człowieka, a także ukazuje schemat dokonywania zmian i uczenia się. Jego twórcą jest dr Robert Dilts, który opierał się na pracach antropologa Gregora Batesona, który z kolei bazował na jeszcze wcześniejszych badaniach Bertranda Russela.

Praca zdalna to coraz częściej świadomy wybór pracodawcy, który chce w ten sposób obniżyć koszty powierzchni biurowej czy relokacji pracowników.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.