Wizyta w aquaparku

Spotkania integracyjne są potrzebne w każdej firmie, bowiem pozwalają na bliższe poznanie współpracowników, utrzymanie dobrej atmosfery w zakładzie itp. Oczywiście mają one sens głównie wtedy, kiedy wybierze się na nie dużo osób, a nie tylko kilka osób z firmy, które akurat się ze sobą kumplują.

20 grudnia 2018
zdjęcie - Wizyta w aquaparku

W ARTYKULE:

Wizyta w aquaparku

Spotkania integracyjne są potrzebne w każdej firmie, bowiem pozwalają na bliższe poznanie współpracowników, utrzymanie dobrej atmosfery w zakładzie itp. Oczywiście mają one sens głównie wtedy, kiedy wybierze się na nie dużo osób, a nie tylko kilka osób z firmy, które akurat się ze sobą kumplują. Jednak aby dużo pracowników chciało pójść na takie spotkanie, musi ono być zorganizowane w ciekawym miejscu, najlepiej za każdym razem innym. Jednym z pomysłów może być wyjście do aquaparku.

Wodne szaleństwa to doskonała forma spędzania czasu. Oczywiście niektórzy mogą krępować się założyć bikini przy współpracownikach, ale przecież obecnie na rynku można znaleźć wiele zabudowanych jednoczęściowych strojów kąpielowych, więc każdy powinien znaleźć taki, w którym będzie czuł się komfortowo. Jeśli już ktoś zdecyduje się na takie wyjście to z pewnością nie będzie żałował.

Aquaparki są świetnym miejscem także dla tych, którzy nie potrafią pływać, gdyż baseny rekreacyjne są zazwyczaj płytkie. Poza tym w aquaparkach znajduje się wiele atrakcji, między innymi bicze wodne, zjeżdżalnie, jacuzzi z różnymi rodzajami wód, masażery itp.

Znajdują się tam także punkty gastronomiczne, leżaki, baseny na świeżym powietrzu, sauny.

Z pewnością każdy znajdzie w takim miejscu coś dla siebie. Można także poprosić o organizację jakichś gier wodnych, które zintegrują wszystkich uczestników spotkania i dostarczą wiele radości.

Warto także mieć świadomość tego, że woda koi nerwy, zmniejsza ból kręgosłupa, odpręża itp., a to z pewnością każdemu się przyda.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Imprezy integracyjne dla pracowników są niezwykle ważne. Z tego też powodu każdy pracodawca powinien być świadomy, jak duże znaczenie ma budowanie relacji w grupie pracowników. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnego modelu spotkań integracyjnych, jeśli nie masz pomysłu na szkolenia integracyjne sprawdź nasze propozycje:

Który aquapark wybrać? Z roku na rok jest ich coraz więcej. Ciekawą opcją jest udanie się do aquaparku z wodami termalnymi, bowiem kąpiel w ciepłych wodach jest czymś naprawdę przyjemnym, a poza tym zazwyczaj takie wody zawierają wiele składników dobrze wpływających na nasze ciało.

Ostatnio popularnym i rzeczywiście niezłym aquaparkiem jest ten, który rok temu powstał w Redzie. Praktycznie wszystkie atrakcje są tam dostosowane również do osób, które nie potrafią pływać.

Ze zjeżdżalni zjeżdża się na pontonach, a niektóre dopuszczają zjazdy podwójne, co jest dobre dla osób, które same boją się takich atrakcji. Świetny jest także basen ze sztucznymi falami oraz bardzo długa leniwa rzeka, po której pływanie jest doskonałym relaksem.

Ciekawostką jest też zjeżdżalnia, która wiedzie przez akwarium z rekinami. Oczywiście takich interesujących aquaparków jest o wiele więcej, a najważniejsze jest dobre nastawienie i humor.

Naprawdę warto pomyśleć o właśnie takim sposobie na zorganizowanie spotkania integracyjnego. Na pewno dostarczy ono wiele emocji wszystkim uczestnikom, a zabawa będzie niezapomniana.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Szanowni Państwo!
Rozwój przywództwa jest niezbędny, ponieważ organizacje nabierają osobowości swoich liderów. Przywódcy kształtują pozytywną kulturę firmy, są wzorcami zachowań, wpływają na przekonania i wierzenia panujące w firmie, tworzą ramy etyczne w pracy, promują właściwe wartości.
W tym tutorialu znajduje się 9 lekcji, których celem jest wsparcie menedżerów, przełożonych, szefów projektów na drodze do stawania się liderem. Służą one do samodzielnej pracy nad kształtowaniem własnego przywództwa. Mogą również stanowić doskonałe ćwiczenie przed szkoleniem z zakresu przywództwa, pomiędzy sesjami, a także jako zadanie domowe po szkoleniu.
Życzymy owocnej nauki!
Zespół Gamma

Zbiór działań (tj. planowanie, organizowanie, motywowanie, kontrolowanie), dzięki którym organizacja osiąga wyznaczone cele. Ile jest rodzajów zarządzania? Jak można je podzielić?
Na podstawie badań przeprowadzonych wśród pracowników IBM w latach 1967 – 1973 w 70 krajach, prof. Geert Hofstede wyodrębnił 50 państw do analizy międzykulturowej. Analiza ta zaowocowała uzyskaniem, w początkowym etapie, 4 wymiarów (różnice międzykulturowe), tj: Power Distance, Individualism, Masculinity i Uncertainity Avoidance. W kolejnym etapie prowadzenia badań, do zespołu dołączyły kolejne osoby, co doprowadziło do wyodrębnienia i dodania kolejnych 2 wymiarów tj: Long Term Orientation i Indulgence. Wszystkie 6 wymiarów tworzą razem model 6D.

Modele i podejścia do sprzedaży pojawiają się i znikają. To, co kilka lat temu było najgorętszym i najczęściej stosowanym podejściem do sprzedaży, jest obecnie uważane za staroświeckie. Ta „krótka żywotność” jest spowodowana trendami branżowymi, wpływami zewnętrznymi i ogólną gospodarką. W książce The Challenger Sale autorzy Matthew Dixon i Brent Adamson przedstawiają model, który ma na celu wysłanie większości poprzednich do przeszłości.

Handlowcy sprzedają ciągle te same produkty tym samym Klientom. Nie wychodzą poza utarty przez lata schemat. Uważają, że dany Klient nie zainteresuje się nowszym, lepszym modelem, ani nie dokupi dodatkowych opcji

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.