Wspólna integracja – celem do sukcesu

Pracodawcy, którzy cenią sobie doświadczonych pracowników wiedzą dobrze o tym, że tylko systematyczne zabawy integracyjne, mogą przynieść firmie rozwój, zysk i zasłużony prestiż. Dlatego przeznaczeniem każdej szanującej się firmy, będzie organizacja odpowiednich szkoleń, zabaw, połączonych z integracją pracowników.

zdjęcie - (the_title())


Wspólna integracja - celem do sukcesu

Pracodawcy, którzy cenią sobie doświadczonych pracowników wiedzą dobrze o tym, że tylko systematyczne zabawy i gry integracyjne, mogą przynieść firmie rozwój, zysk i zasłużony prestiż. Dlatego przeznaczeniem każdej szanującej się firmy, będzie organizacja odpowiednich szkoleń, zabaw, połączonych z integracją pracowników.

W obecnych czasach organizowane szkolenia integracyjne dla pracowników stają się dla nich podstawą do nauki oraz dużą atrakcją. Niezwykle ciekawy i bogaty program edukacyjno – integracyjno - zabawowy organizuje dzisiaj niemalże każda szanująca się firma na rynku.

Wielu pracowników, którzy korzystali już z takiej formy szkoleń integracyjnych, postrzega ten nowoczesny rodzaj wyjazdów szkoleniowych jako doskonałe uzupełnienie wypoczynku, zabawy oraz doskonalenia zawodowego. Kolejne szkolenia tego typu pomogą w wzbogaceniu ich o kolejne wartościowe kontakty, doświadczenie oraz nową wiedzę.

Największym celem dla każdego przedsiębiorstwa jest kompleksowa organizacja szkolenia integracyjnego dla swoich pracowników. Organizowanie przez firmę eventową tych innowacyjnych wyjazdów bardzo korzystnie wpływa na motywację, rozwój osobisty, zdobywanie wiedzy i doświadczenia przez wszystkich pracowników, którzy korzystają z tak kreatywnego wyjazdu.

Poza tym organizowane gry i zabawy szkoleniowe dla firm i pracowników powinny dostarczyć niebywałych przeżyć, niezapomnianą zabawę oraz zbliżać do siebie ludzi. Tak skonstruowane szkolenia integracyjne mają na celu lepszą kreatywność poprzez gry, współzawodnictwo w docieraniu do celu oraz zdobywanie cennego zaufania. Dzięki tym pozytywnym cechom u pracowników, każdy pracodawca będzie mógł spokojnie rozwijać swoją firmę nie patrząc na konkurencję.

Gry szkoleniowe na takim wyjeździe są czymś więcej, niż tylko dobrą zabawą i miejscem wspólnie spędzonego czasu. W czasie brania udziału w tego typu wyjeździe pracownicy tam przebywający mogą w znacznym stopniu podnosić swoje kompetencje, poprzez różnorakie szkolenia, kursy i kreatywną zabawę, zacieśniając tym samym więzi, które wytworzyły się między nimi podczas wspólnych rozmów, ćwiczeń czy współzawodnictwa plenerowego.

Ponadto, można stwierdzić, że każdy odpowiednio dobrany do załogi wyjazd pomaga w przezwyciężeniu nagromadzonego stresu oraz odzyskaniu przez pracownika pozytywnej energii wyniesionej z integracji z ludźmi na łonie natury. Poza tym, każdy taki wyjazd jest niecodzienną okazją do otwarcia się między pracownikami, w szczególności podczas trwania między nimi konfliktu lub innych powstałych niejasności.

Coraz częściej te nowoczesne wyjazdy dla pracowników stają się dla pracodawców skutecznym narzędziem w sposobie zarządzania firmą. Kompleksowe wyjazdy oparte na doświadczeniu, wiedzy czy kreatywnej rozrywce, wpływają zadziwiająco na energię i zapał do pracy, tworzenie nowej wizji oraz innych ciekawych pomysłów ekipy. Wyjazdy takie w znaczny sposób przyczyniają się także do budowy oraz poczucia własnej wartości z firmą, która staje się dla nas drugą rodziną.

Szkolenia dla pracowników są organizowane przez doświadczone oraz wyspecjalizowane firmy w atrakcyjny i pomysłowy sposób. W związku z tym sporo właścicieli przedsiębiorstw, którzy organizują tego typu wyjazdy dla swoich klientów mają do wyboru ogromną ilość dostępnych na rynku ofert, które związane są z innowacyjnymi wyjazdami.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy należy zaniechać organizowania integracji, spotkań firmowych, warsztatów i atrakcji dla zespołu? Odpowiedź brzmi: Nie. Sprawdź: Szkolenie team building. Zobacz też nasze: szkolenia po angielsku

Pośród niebywałych propozycji, które posiadają w swojej ofercie takie firmy jest mnóstwo ciekawych pomysłów spędzenia wolnego czasu w taki sposób jak: nurkowanie w morzach lub oceanach czy rejsy statkiem. Oprócz tego można też wymienić różne zabawy plenerowe, związane z naśladowaniem aktorów w najbardziej ostrych akcjach.

Równie pożyteczną z punktu widzenia i korzystną formą dla pracowników czy podwładnych są gry szkoleniowe. Są to bardzo bogate w wyobraźnie programy szkoleń i gier przy równie świetnej zabawie, która ma na celu zdobycie u każdego uczestnika szkolenia cenionego doświadczenia, zdobycia odpowiedniej wiedzy oraz poszerzenia swoich horyzontów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.