Wyjazd integracyjny i zabiegi pielęgnacyjne w spa

Nowością na rynku imprez firmowych w ostatnich latach jest spore zróżnicowanie oferty skierowanej w jednym czasie do grup zróżnicowanych jeśli chodzi o płeć.

2 stycznia 2019
zdjęcie - Wyjazd integracyjny i zabiegi pielęgnacyjne w spa

Wyjazd integracyjny i zabiegi pielęgnacyjne w spa

Nowością na rynku imprez firmowych w ostatnich latach jest spore zróżnicowanie oferty skierowanej w jednym czasie do grup zróżnicowanych jeśli chodzi o płeć.

Oczywiście, nadal popularne są imprezy tematyczne czy zespołowe gry szkoleniowe pozwalające całemu zespołowi odkrywać swoją siłę, jeśli chodzi o postawione przed nimi problemy i zadania, jednak organizatorzy dostrzegają coraz częściej różne oczekiwania, jeśli chodzi o możliwości rozluźniania atmosfery i zapewnienie interesujących zajęć na wyjazdach pracowniczych w przypadku kobiet i mężczyzn.

Jeżeli wyjazd pracowniczy zamawia duża korporacja, może zamówić u firm specjalizujących się w ich organizacji osobne aktywności dla obu płci. O ile więc w przypadku mężczyzn zawsze popularnością będą cieszyć się tak podnoszące adrenalinę rozrywki, jak paintball, zorbing, kręgle czy mecze grupowe, o tyle oferta dla kobiet jest dużo bardziej zróżnicowana i obejmuje nie tylko zabiegi kosmetyczne w spa, ale też zajęcia pozwalające na rozwój zainteresowań.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

Poznaj nasze rozwiązania:

Odnowa biologiczna w spa znajdującym się w hotelach przygotowanych na przyjmowanie grup na wyjazdach firmowych jest zresztą coraz popularniejsza nie tylko wśród płci pięknej. Wraz ze wzrostem świadomości wpływu stanu własnego ciała na ogólne samopoczucie i zmniejszenie codziennego stresu, z odnowy biologicznej coraz chętniej zaczęli korzystać także panowie, ceniąc sobie takie możliwości, jak basen, jacuzzi czy sauna. Szczególną popularność zyskała ta ostatnia.

Sauna, której tradycję w znacznym stopniu rozwinęły kraje skandynawskie pozwala na pełen relaks, wzmacnia odporność i znakomicie wpływa na stan skóry. Wraz z coraz częstszym jej korzystaniem w ramach firmowych wyjazdów można skorzystać m. in. z seansów saunowania prowadzonych przy wykwalifikowanych saunamistrzów.

Realizowane przy odpowiednio dobranej muzyce, często z użyciem specjalnych olejków aromaterapeutycznych, seanse saunowania budzą entuzjazm wśród fanów tego sposobu spędzenia relaksu, a na seanse specjalistów w dziedzinie ich przeprowadzania poluje się z dużym wyprzedzeniem.

Sauna dzięki konieczności powolnego przeprowadzania całego procesu korzystania z jej dobrodziejstw idealnie nadaje się na relaks łączący pracowników w czasie wyjazdu firmowego i budowanie pozytywnych relacji między nimi także w trakcie codziennych dni w pracy.

Dodatkowo coraz częściej możliwe jest w niej skorzystanie z zabiegów kosmetycznych, jak peelingi czy maseczki, dzięki czemu organizatorzy w pełni zadbają nie tylko o stan zrelaksowania, ale też efektowny wygląd.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY


Szanowni Państwo!
Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, aby ocenić potrzeby działu sprzedaży i wprowadzić zmiany w odpowiedzi na pojawiające się trendy na rynku. Obecny raport przedstawia obszary, z którymi firmy chcące wzmacniać swoje siły sprzedaży będą musiały się w niedługim czasie zmierzyć. Wnikliwe przyglądanie się i analiza tendencji rynkowych oraz wprowadzanie koniecznych zmian w organizacji sprzedaży pozwolą na proaktywne podejmowanie działań dotyczących motywacji handlowców, sposobów przeorganizowania procesów sprzedażowych oraz wprowadzenia innych, nowych form uczenia handlowców.

Nie ma jednej sztywnej definicji, określającej HR Business Partnera, każda organizacja i jednostka postrzega jego rolę na swój sposób. Istnieją jednak pewne główne założenia i wspólne spójne cechy.

Pokolenie C (inne określenie to generacja Z) swoją nazwę zawdzięcza angielskiemu słowu „connected” (połączony). Bo to właśnie doświadczenie stałego „połączenia z siecią”, bycia „online”, aktywnego działania w Internecie i w mediach społecznościowych najlepiej definiuje tę generację.

Menedżerowie nie radzą sobie z konfliktami wśród pracowników. Zespół, zamiast zajmować się pracą, skupia się na wewnętrznych rozgrywkach personalnych, plotkowaniu i budowaniu klik.

Obecnie zarządzanie zmianami jest jednym z podstawowych działań i tym samym – bardzo ważną kompetencją każdego lidera. Istotę nieustannych zmian zgrabnie uchwycił Jack Welch (CEO General Electric), który zauważył, że próba zdefiniowania, co się stanie za 3 do 5 lat jest bez sensu. Świat porusza się za szybko, aby możliwe było przewidzenie czegokolwiek w takiej perspektywie.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.