Na jaki biznes jest teraz zapotrzebowanie

Zanim założymy własną działalność gospodarczą warto sprawdzić czy ludzie potrzebują dóbr lub usług, które chcemy im zaoferować, czy ich potrzeby

Gamma - Na jaki biznes jest teraz zapotrzebowanie

  Zanim założymy własną działalność gospodarczą warto sprawdzić czy ludzie potrzebują dóbr lub usług, które chcemy im zaoferować, czy ich potrzeby nie są już zaspokojone w dostatecznym stopniu przez inne firmy oraz czy możemy konkurować z ich ofertą.

  Należy pamiętać, że nasza działalność nie będzie w większości wypadków istnieć w próżni. Trudno powiedzieć jednoznacznie, że na jakiś rodzaj biznesu lub usługi istnieje uniwersalne zapotrzebowaniu w całym kraju, ciężko także przewidzieć jak długo takie zapotrzebowanie się utrzyma.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gamma.

  Sprawdź naszą ofertę szkoleń menadżerskich. Dowiedz się jak zarządzać pokoleniem Y, jak być autorytetem dla pracowników, jak delegować i motywować zespół, jak prawidłowo przekazywać swoje doświadczenie, jak zarządzać w oparciu o metodologię MBTI. Zobacz szkolenia: szkolenie zarządzanie zespołem, zarządzanie projektami szkolenie, zarządzanie projektami.

   

  Najlepszym sposobem na wysondowanie zapotrzebowania na oferowane przez nas usługi jest wykorzystanie istniejących narzędzi badania rynku i potrzeb klientów.

  Obecnie nie musi się to wiązać z wysokimi kosztami. Dzięki statystyką udostępnianych przez Google, właściciela najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej możemy sprawdzić na przykład, czego najczęściej szukają w Internecie ludzie z naszej okolicy.

  Oczywiście takie szacunki są dużo mniej precyzyjne od profesjonalnych badań przeprowadzanych przez wykwalikowane osoby z wykształceniem ekonomicznym, pozwalają nam jednak ona obrać pewien kierunek.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.