Rozmowa z HR

Gamma - Rozmowa z HR

  Rozmowa z HR

  Idąc na rozmowę kwalifikacyjną
  bardzo ważne jest to, jak się do niej przygotujemy. Przemyślenie pytań o planowaną ścieżkę kariery, hobby, planowaną edukację, pasje i osiągnięcia jest kluczowe. Nie należy jednak zapominać, że to, jak się zaprezentujemy, ma niemal tak duże znaczenie dla osoby przeprowadzającej z nami rozmowę, jak kwalifikacje i umiejętności, które posiadamy.

  Stopień entuzjazmu, uśmiech, poczucie humoru i zdolność sprawnego wypowiadania się, potrafią zadecydować o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmówca również jest człowiekiem i na nasze szczęście lub też nie, emocje potrafią zagrać decydującą rolę w procesie rekrutacyjnym.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Współpracuje z nami ponad stu trenerów. W 2016 roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Zostaliśmy firmą szkoleniową roku. Oferujemy szkolenia dla sprzedawców, szkolenia HR i szkolenia administracja. Zapoznaj się z naszymi szkoleniami.

   

  Niezwykle ważnym jest też, aby przedstawić się z jak najlepszej strony, oczywiście nie przesadzając i nie kłamiąc. Wiele osób, ze względu na skromność, stres lub brak wiary w siebie zaniża swoje osiągnięcia i swoje mocne strony, a to przecież właśnie poznanie talentów i zalet kandydata jest celem rozmowy kwalifikacyjnej. Jednym z często pomijanych, ale kluczowych elementów sukcesu jest zaznajomienie się z firmą, w której chcemy pracować.

  W końcu mamy zostać jej częścią. Pojawienie się na rozmowie kwalifikacyjnej bez uprzedniego odwiedzenia strony internetowej, czy choćby poznania oferty jest nie do zaakceptowania.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.