Jakie obowiązki ma specjalista działu kadr?

Nie ulega wątpliwości, że każdemu z nas zależy na dobrze płatnej pracy. Jedni będą dobrze czuli się wykonując prace techniczne, podczas gdy inni zadowoleni będą z prac umysłowych. Jeżeli bliżej nam do prac umysłowych, dobrze byłoby zainteresować się pracą w dziale kadr i płac.

zdjęcie - (the_title())


Jakie obowiązki ma specjalista działu kadr?

Nie ulega wątpliwości, że każdemu z nas zależy na dobrze płatnej pracy. Jedni będą dobrze czuli się wykonując prace techniczne, podczas gdy inni zadowoleni będą z prac umysłowych. Jeżeli bliżej nam do prac umysłowych, dobrze byłoby zainteresować się pracą w dziale kadr i płac.

Pamiętajmy o tym, że praca w dziale kadr i płac wymaga odpowiedniej wiedzy. Należałoby pamiętać o tym, że specjalista zatrudniony w dziale kadr oraz płac musi posiadać wiedzę z zakresu różnych dziedzin prawnych. Na pewno dobrze byłoby zainteresować się prawem pracy, prawem finansowym.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zobacz szkolenia online i szkolenia menadżerskie realizowane w Gammie dotyczące sprzedaży i rozwoju. Sprawdź szkolenia HR i dla administracji publicznej. Zaufaj firmie szkoleniowej roku.

Nie bez znaczenia będzie również znajomość regulaminu pracy i regulaminu wynagradzania, jeśli taki został uchwalony w firmie. Specjalista zatrudniony w dziale kadr oraz płac musi znać się na zwolnieniach lekarskich i wiedzieć, co Kodeks pracy mówi na ich temat. Oczywiście dobrze byłoby, gdyby wiedział, że szykuje się najnowszy Kodeks pracy, który ma zacząć obowiązywać w roku 2020.

Warto byłoby zainteresować się kursami oraz szkoleniami z zakresu prawa pracy. Na pewno wskazane będą szkolenia z prawa pracy poprowadzone przez doświadczonego i należycie wykwalifikowanego szkoleniowca.

Tylko taka osoba będzie w stanie poprowadzić szkolenie w sposób rzetelny oraz interesujący. Najlepiej byłoby zainteresować się ofertą szkoleniową dużych miast, takich jak Kraków, Poznań, Warszawa czy Gdańsk. Oczywiście zawsze godnymi polecenia będą kursy współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W obszarze szkoleń dla działów HR, Kadry stworzyliśmy dział związany z tymi tematami.Zobacz nasze szkolenia dla kadr:

Z całą pewnością należy zwrócić uwagę na fakt, że niezmiernie potrzebne są kursy certyfikowane. Bardzo wielu osobom przydają się bowiem uzyskane certyfikaty. Stanowią one bowiem dowód na zdobycie kwalifikacji.

Należałoby również pamiętać o tym, aby odwiedzić strony internetowe firm odpowiedzialnych za poprowadzenie szkolenia. Na tego typu stronach możemy odszukać ważne informacje dotyczące sposobów i metod szkoleniowych danej firmy. Nie zapominajmy również o tym jak ważne są rekomendacje. Bardzo wiele o jakości firmy powiedzą nam również opinie klientów na ich temat.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.