Nowe zmiany, które obowiązują w zakresie prawa pracy…

Nowe zmiany, które obowiązują w zakresie prawa pracy, zdecydowanie działają na korzyść pracownika.

Gamma - Nowe zmiany, które obowiązują w zakresie prawa pracy...

Nowe zmiany, które obowiązują w zakresie prawa pracy...


Wśród najważniejszych zmian, jakie koniecznie pracodawca będzie musiał mieć na uwadze, to przede wszystkim obowiązek wprowadzania regulaminów pracy oraz wynagradzania.

Obowiązki w pracy mają zostać jasno sprecyzowane, a sam system wynagradzania pracowników – klarowny, przejrzysty i zrozumiały.

Dla niejednego pracodawcy umiejętność jasnego sprecyzowania, co należy do obowiązków pracowników a co nie, a także za co zostaną wynagrodzeni, może okazać się nie tak łatwym zadaniem, ponieważ kluczowym jest teraz uproszczenie wszystkich czynności i systemu płac. Dlatego też bardzo ważną rolę odgrywają tu szkolenia prawa pracy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Poznaj nasz dział szkoleń prawnych. Szkolenia związane z nowym orzecznictwem.

Z tego zakresu rekomendujemy następujące warsztaty:Dzięki nim każdy pracodawca otrzyma jasne wskazówki, co musi uwzględnić w swoich regulaminach i jak powinien wyglądać system wynagrodzeniowy pracowników.

Mimo, że jest to związane z dodatkową ilością pracy włożoną przez pracodawcę w stworzenie lepszych warunków do wykonywania obowiązków przez pracowników i stworzenie lepszego, słuszniejszego środowiska pracy, to jednak skutkować może w efektywniejszej pracy, osiąganiu wyższych wyników, lepszej motywacji pracowników oraz sprawiedliwszych warunków.

Główną różnicą dotyczącą tego przepisu jest to, że poprzednio takie regulaminy musiały zostać wprowadzone w firmie zatrudniającej od dwudziestu pracowników wzwyż.

Aktualnie regulaminy te będą obowiązywały przede wszystkim te firmy, które zatrudniają ponad 50 pracowników.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W obszarze szkoleń dla działów HR, Kadry stworzyliśmy dział związany z tymi tematami.Zobacz nasze szkolenia dla kadr:

Oczywiście, jest tu kilka odstępstw od tych sytuacji i właśnie dzięki możliwości wzięcia udziału w szkoleniach z prawa pracy każdy pracodawca, któremu zależy na jak najlepszym prosperowaniu swojej firmy na rynku, będzie mógł szczegółowo zapoznać się ze wszystkimi sytuacjami, które stanowią odstępstwo od reguły.

Warto wspomnieć, że wszyscy ci, którzy skorzystali z tego typu szkoleń, zdecydowanie sobie je chwalą i przyznają, że rzeczywiście pomogły im zarówno w lepszym rozeznaniu prawnym, jak i właściwym postępowaniu zgodnie z wytyczonym przez zmiany w zakresie prawa pracy.

Szkolenia Eksperckie. Nasi trenerzy to czołowi eksperci w swoich dziedzinach. Z zakresu szkoleń prawnych proponujemy m.in. Oferujemy również szkolenia eksperckie z zakresu: energetyka, służebność przesyłu, IT, hr, kadry, płace i inne.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.