Szkolenia – kodeks pracy oczami specjalistów

Większość z nas ma mgliste pojęcie na temat szczegółowej zawartości kodeksu pracy – i tyczy się to podwładnych, ich przełożonych, a nawet właścicieli przedsiębiorstw, dyrektorów i prezesów. Ten ponad 150-stronnicowy dokument ma ogromny wpływ na codziennie życie każdego z nas, tymczasem nawet nie wykazujemy zbyt dużej chęci, by w końcu należycie się z nim zaznajomić.

22 lipca 2018
zdjęcie - Szkolenia – kodeks pracy oczami specjalistów

 

Większość z nas ma mgliste pojęcie na temat szczegółowej zawartości kodeksu pracy - i tyczy się to podwładnych, ich przełożonych, a nawet właścicieli przedsiębiorstw, dyrektorów i prezesów. Ten ponad 150-stronnicowy dokument ma ogromny wpływ na codziennie życie każdego z nas, tymczasem nawet nie wykazujemy zbyt dużej chęci, by w końcu należycie się z nim zaznajomić.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy na zaawansowane dwudniowe warsztaty dotyczące planowania i rozliczania czasu pracy w 2018 r., oraz orzecznictwa Czas pracy dla zaawansowanych.

Uczestnicy szkolenia interesują się również:

Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie w swojej firmie stosownego szkolenia. Kodeks pracy pełen jest skomplikowanych zapisów i sformułowań, od których może rozboleć głowa, jednak doświadczony mówca bez trudu przełoży go na bardziej ludzki język!

Nie oszukujmy się - nikt z nas z własnej woli nie spędzi weekendu na studiowaniu tak opasłego tomu, jakim jest kodeks pracy. I to w dodatku napisanego ciężkim, prawniczym językiem. Przeszkód jest więcej. Uniwersalność kodeksu pracy sprawa, że reguluje on praktycznie wszystkie sytuacje, jakie mogą się wydarzyć się pomiędzy pracownikiem a pracodawcą.

Zajrzyj do strefy wiedzy po więcej artykułów z tematów:

Tymczasem w rzeczywistości w Twojej firmie przydarza się raptem ułamek z nich. Nikt - ani pracownik, ani pracodawca - nie chce jednak sytuacji, w której paragrafy i akapity poznaje dopiero w sytuacji, w której zostały one złamane lub zaniedbane - lub co gorsza już na sali sądowej.

Właśnie dlatego najrozsądniejszym krokiem, jaki może zrobić pracodawca, jest zorganizowanie szkolenia. Kodeks pracy to bardzo popularny temat, więc ofert na rynku jest wiele. Najbardziej doświadczeni specjaliści najpierw zapoznają się z profilem Twojej firmy, a następnie ułożą dla Ciebie indywidualny program takiego kursu.

Dzięki temu Ty i wszyscy Twoi pracownicy otrzymacie wyłącznie praktyczne i przydatne informacje, nie marnując niepotrzebnie czasu. Są oczywiście pewne części uniwersalne, które stanowić będą stałą część każdego programu.

Niezwykle istotną kwestią jest także sama interpretacja poszczególnych paragrafów. Zdając się w tej materii na doświadczenie specjalisty zyskujesz pewność, że nawet najbardziej skomplikowane sformułowania nie pozostawią żadnych niedomówień.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.