Zmiany w Kodeksie Pracy jako temat szkoleń

Kodeks Pracy to dokument, który najszerzej reguluje kwestie związane z zatrudnianiem pracowników, ochroną ich praw jak również ochroną pracodawców. Jego znajomość jego bardzo istotna, ponieważ przepisy dotyczą tak samo odpowiedniego sporządzania dokumentów jak również czasu pracy czy organizacji stanowiska pracy.

27 czerwca 2018
zdjęcie - Zmiany w Kodeksie Pracy jako temat szkoleń

 

Kodeks Pracy to dokument, który najszerzej reguluje kwestie związane z zatrudnianiem pracowników, ochroną ich praw jak również ochroną pracodawców. Jego znajomość jego bardzo istotna, ponieważ przepisy dotyczą tak samo odpowiedniego sporządzania dokumentów jak również czasu pracy czy organizacji stanowiska pracy.

Aby jednak stosowanie przepisów Kodeksu było właściwe, konieczna jest nie tylko dogłębna ich znajomość ale także bieżące śledzenie ewentualnych zmian, które wpływają na regulację stosunku pracy czy nawet sposób wykonywani dokumentacji. W ciągu ostatnich kilku lat wprowadzono szereg zmian, a wiele jest planowanych na dalsze lata.

Dobrym sposobem na poznanie zmian jest uczestnictwo w szkoleniach, które mają je przybliżać.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Kodeks pracy zmienia się nieustająco. Jedynie znajomość praktycznych konsekwencji zmian pozwala na bezpieczeństwo procesów kadrowych. Zapraszamy na szkolenie zmiany w prawie pracy w 2018 oraz najnowsze orzecznictwo kadrowo - płacowe.

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Program szkoleń jest układany tak, aby uczestnicy mogli poznać planowane zmiany i dobrze się z nimi zapoznać. Jeżeli chodzi o Kodeks Pracy zmiany w 2017 roku były dość obszerne. Dotyczyły przede wszystkim wymiaru czasu pracy jak również zatrudniania pracowników takich jak opiekunowie osób niepełnosprawnych czy samych osób niepełnosprawnych. Wiele zmian, które wprowadzono jak również są planowane do wprowadzenia w kolejnych lata związanych jest z ochroną danych osobowych na gruncie zmian przepisów, które to regulują.

Efektywne szkolenie powinno dawać uczestnikom możliwość jak najlepszego zrozumienia wprowadzanych zmian. Dlatego też bardzo często są one realizowane w formie kursów podzielonych na część teoretyczną oraz część praktyczną, realizowaną w formie warsztatów.

Zajrzyj do naszej strefy wiedzy po więcej artykułów z prawa pracy:

Warsztaty z prawa pracy dają możliwość utrwalenia nabytych w części teoretycznej informacji poprzez wykonywania ćwiczeń jak również dyskusje, podczas których uczestnicy między innymi omawiają błędy popełnione podczas warsztatów, co pozwala o wiele lepiej zrozumieć problemy wynikające ze zmian przepisów.

Firmy zajmujące się organizowaniem szkoleń bez problemu mogą je przeprowadzić na indywidualne zlecenie firm. Wówczas mogą się skupić w odpowiednim stopniu na istotnych dla danego przedsiębiorstwa zmianach i ich odpowiedniemu stosowaniu.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.