Kursy asertywności

Dzisiaj na rynku mamy bardzo wiele przeróżnych szkoleń, z których każde ma podnieść poziom naszych kompetencji zawodowych. Dostępne są przeróżne szkolenia z zakresu różnych dziedzin, z których to de facto bardzo często i chętnie korzystamy. Jednak na rynku pojawiają się także kursy asertywności… Czy warto z nich korzystać? Jaki sens one mają? Co dzięki nim zyskujemy?

   
  Dzisiaj na rynku mamy bardzo wiele przeróżnych szkoleń, z których każde ma podnieść poziom naszych kompetencji zawodowych. Dostępne są przeróżne szkolenia z zakresu różnych dziedzin, z których to de facto bardzo często i chętnie korzystamy. Jednak na rynku pojawiają się także kursy asertywności...

  Czy warto z nich korzystać? Jaki sens one mają? Co dzięki nim zyskujemy?

  Zalety kursów z asertywności

  Otóż zazwyczaj wydaje nam się, że kursy z asertywności dają nam tylko coś w szkole, że ogólnie jest to temat dość przereklamowany. Tak jednak w ogóle nie jest. Kiedy asertywność w pracy nam się bardzo przyda:

  • rozmowa z szefem
  Przede wszystkim podczas rozmów z szefem. Sytuacje tutaj mogą być bardzo różne - czasem szef może nam kazać robić coś ponad nasze siły, możliwości i umiejętności, czasem zaś może nas po prostu nie doceniać. W obu tych przypadkach umiejętność asertywnego wyjaśnienia problemu może nam przynieść znaczne korzyści.
   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jak zachować life work balance? Jak nie bać się zmian? Jak opanować paraliżujący stres w życiu prywatnym i zawodowym? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? Jak zachować równowagę w emocjach? Zapoznaj się z naszymi szkoleniami interpersonalnymi:szkolenie asertywność, stres szkolenie, zarządzanie czasem szkolenie.

  Zapoznaj się z naszym działem szkoleń sprzedażowych.


  • rozmowa z współpracownikami
  Często także nie dogadujemy się z współpracownikami. Kiepsko nam idzie podział zadań, nie wiemy do końca, czym się w pierwszej kolejności zająć, męczą nas rozmowy o sprawach rodzinnych w pracy. Wówczas umiejętność asertywnego wytłumaczenia swojego stanowiska, czy też zmiany tematu, także może nam dość dużo przynieść.

  • negocjacje biznesowe
  Asertywność także bardzo nam się przydaje podczas różnego rodzaju negocjacji biznesowych czy to z własnym szefem (dotyczącej najczęściej podwyżki) czy też z partnerami w biznesie (dotyczących korzystnych warunków umowy).

  • Kursy asertywności
  Takiej asertywności zdecydowanie najlepiej nauczymy się właśnie na przeróżnego rodzaju kursach i szkoleniach. Co szczególne istotne - warto wybrać szkolenie, które rzeczywiście będzie prowadzone przez specjalistę w danym zakresie.

  Ponadto dużo nam da każde szkolenie praktyczne, na którym symulowane są przeróżne sytuacje, w których zastosowanie asertywności bardzo nam pomaga. Pamiętajmy - nie kierujmy się tylko i wyłącznie ceną podczas wyboru kursu.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.