Coachingowe szkolenia dla przedsiębiorców

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wiąże się z nieustanną nauką. Zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń pozwala nam na wprowadzanie coraz lepszych, nowych rozwiązań oraz usprawnianie wcześniej wdrażanych procesów. Istotną częścią rozwoju osobistego przedsiębiorcy są również umiejętności z zakresu kompetencji miękkich.

7 lutego 2019
zdjęcie - Coachingowe szkolenia dla przedsiębiorców

Coachingowe szkolenia dla przedsiębiorców

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wiąże się z nieustanną nauką. Zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń pozwala nam na wprowadzanie coraz lepszych, nowych rozwiązań oraz usprawnianie wcześniej wdrażanych procesów. Istotną częścią rozwoju osobistego przedsiębiorcy są również umiejętności z zakresu kompetencji miękkich.

Umiejętności dobrego szefa

Prowadząc działalność gospodarczą z pewnością mamy do czynienia z wieloma osobami. Musimy w końcu negocjować nowe kontrakty, zabiegać o klientów oraz porozumiewać się z pracownikami. To ostatnie może być szczególnie trudnym wyzwaniem.

Do najważniejszych kompetencji, które dobry szef powinien stale rozwijać, zaliczyć można:

  • umiejętności komunikacyjne (styl i charakter wypowiedzi, umiejętność słuchania i zrozumienia drugiej osoby oraz umiejętność przekazywania informacji),
  • umiejętności motywacyjne (w skład w których wchodzi zarówno wiedza na temat podstaw systemów motywacyjnych, jak i umiejętności praktyczne),
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • wiedza z zakresu zarządzania (miejscem pracy, ludźmi, czasem),
  • umiejętność skutecznego i szybkiego podejmowania decyzji.

Coachnig dla przedsiębiorców

Coaching dla przedsiębiorców to zarówno osobiste sesje w celu rozwoju osobistego samego właściciela przedsiębiorstwa (np. motywowanie go do zmian, ustalanie nowych celów, pomoc w zakresie organizacji czasu i pracy), jak i może polegać na przekazywaniu skutecznych narzędzi, które mogą zostać wykorzystane w celu dalszego wspierania podwładnych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zobacz nasze najciekawsze szkolenia dla sprzedawców:

Jeśli chodzi o szkolenia Katowice oferują dostęp do wielu świetnych placówek edukacyjnych, które pozwalają na wzięcie udziału w kursie przystosowanym do naszych potrzeb i oczekiwań. Metody coachingowe możemy również przyswoić dzięki osobistym spotkaniom z trenerem.

Organizowane przez różne firmy warsztaty i praktyczne kursy z wieloma ćwiczeniami pozwalają na zaznajomienie się z teoretycznym zakresem materiału, który następnie jest ćwiczony pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.