Czego uczą szkolenia sprzedażowe?

Zysk rodzi zysk. Sprzedaż pociąga za sobą kolejne sprzedaże. Dlatego tak ważnym jest, by wiedzieć, jak sprzedawać, żeby osiągać satysfakcjonujące nas wyniki i nasze cele wyznaczane każdego dnia podczas naszej pracy.

Gamma - Czego uczą szkolenia sprzedażowe?

  Każdemu, kto chce osiągać sukcesy i wymierne dochody w tej dziedzinie, z pewnością nie zaszkodzą szkolenia sprzedażowe. Takie szkolenia dla sprzedawców mają na celu nie tylko przedstawienie prostych trików marketingowych, ale przede wszystkim mają nauczyć, jak orientacyjnie poruszać się w świecie sprzedaży, jak wykorzystywać nadarzające się okoliczności i jak sprawiać, by nasz klient poczuł potrzebę oferowanego mu produktu.


  Aby skutecznie sprzedawać, trzeba posiąść wiedzę i umiejętności związane przede wszystkim z komunikacją z naszym rozmówcą. Nie tylko musimy wiedzieć, jak przekazać wiedzę na temat produktu czy usługi, korzyści oraz wszystkie niezbędne informacje, ale przede wszystkim musimy otworzyć się na naszego klienta, zrozumieć jego potrzeby oraz umiejętnie dopasować korzyści płynące z użytkowania produktu czy usługi do jego określonych potrzeb. W tym tkwi prawdziwy sekret i to właśnie ten zestaw umiejętności posiadają przedstawiciele największych firm na całym świecie, które zarabiają miliardy dolarów rocznie - firma Apple, Microsoft i wiele innych. Kluczem jest zrozumienie potrzeb klienta, przedstawienie mu produktu w jak najkorzystniejszym świetle i przekonanie, że on tego potrzebuje, że jest to właśnie tym, o czym od dawna marzył.

  Oczywiście, bez właściwej otoczki reklamowej obejść się nie może. Z klientem, bez względu na to, czy rozmawiamy z nim przez telefon, czy rozmawiamy z nim twarzą w twarz, musimy zawsze pozostać szczerym. Przy pierwszej próbie zatajenia ważnych dla niego informacji nasza sprzedaż może nie zostać sfinalizowana, a tym samym my stracimy swój potencjalny zysk. Jak przedstawiać niekorzystne informacje i obracać je na korzyść klienta - o tym również dowiemy się podczas szkolenia dla sprzedawców.

  Niezależnie od tego, jak dobre wyniki sprzedażowe osiągasz - szkolenia sprzedażowe zawsze mogą nauczyć Cię czegoś nowego, pozwolić przećwiczyć już poznane wcześniej techniki, a tym samym doprowadzić do radykalnego zwiększenia Twoich wyników sprzedażowych i oczywiście - uzyskania znacznie większego dochodu z tytułu otrzymywanej od sprzedaży prowizji i nie tylko.

   

  Uzyskaj najlepszy możliwy wynik negocjacji. Zdobądź kluczowe techniki dla każdego etapu sprzedaży. Obsługuj klienta profesjonalnie. Poznaj kim jest twój rozmówca, co myśli i czego się obawia. Takie umiejętności zdobędziesz biorąc udział w naszych szkoleniach sprzedażowych. Zobacz: szkolenia sprzedaż, szkolenia negocjacje, szkolenia z obsługi klienta. Zapraszamy również do działu: szkolenia managerskie
  Gamma. Najlepsza firma szkoleniowa roku. Zapraszamy!

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.