Dlaczego warto używać metod agile?

Agile project management szkolenie oraz scrum szkolenia to doskonałe opcje dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z nowatorskimi rozwiązaniami wprowadzanymi w świecie biznesu. Warto zaznaczyć, że agile to nic innego jak programowanie zwinne.

zdjęcie - (the_title())


Dlaczego warto używać metod agile?

Agile project management szkolenie oraz scrum szkolenia to doskonałe opcje dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z nowatorskimi rozwiązaniami wprowadzanymi w świecie biznesu. Warto zaznaczyć, że agile to nic innego jak programowanie zwinne.

Jest ono niejako alternatywą dla programowania waterfall. Nie ulega wątpliwości, że chcąc zastosować metody agile, należy przestrzegać manifestu Agile. Największy wybór interesujących szkoleń z zakresu metod agile znajdziemy w dużych i bardzo prężnie rozwijających się miastach. Z całą pewnością dobrym pomysłem będzie wzięcie udziału w którymś z nich, jeżeli interesuje nas agile pm practitioner egzamin.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Firma Gamma sp. j. rekomenduje szkolenia: Zarządzanie zmianą - Kompleksowe przygotowanie do procesu wprowadzania zmiany w organizacji. Zarządzanie zespołem - Doskonalenie umiejętności zarządzania zespołem pracowniczym. szkolenie zarządzanie projektami – Jak zadbać o procesy w projekcie czyli zapoznanie z metodyką PMI.Zobacz inne szkolenia menadżerskie online i webinary

Aby należycie się do niego przygotować, trzeba posiadać właśnie odpowiednią wiedzę na temat zwinnego programowania. Szkolenie agile foundation Warszawa (w skrócie szkolenie agile) jest zatem doskonałą opcją dla wszystkich tych, którzy chcą poznać od podstaw programowanie zwinne i dowiedzieć się dlaczego warto używać metod agile.

Istnieje bowiem co najmniej kilka powodów, dla których programowanie zwinne warto byłoby zastosować w firmie. Jeżeli zamierzamy realizować poszczególne projekty opierając się o metody agile, musimy pamiętać o następujących etapach: planowaniu, projektowaniu, programowaniu, testowaniu, implementacji czyli wdrożeniu oraz o informacji zwrotnej.

Zastosowanie wyżej wspomnianych metod agile pozwala na to, że zespoły będą w stanie samodzielnie sobą zarządzać. Samodzielność będzie przejawiała się między innymi poprzez dokładniejszą i staranniejszą realizację poszczególnych projektów.

Przełoży się to bezpośrednio na zadowolenie przełożonych oraz klientów, zarówno tych stałych jak i tych, którzy dopiero zamierzają skorzystać z usług naszej firmy. Metody agile pozwalają również zaadaptować się do zmieniającej się rzeczywistości.

Jeżeli zdecydujemy się wziąć udział w szkoleniach po to, aby dowiedzieć się jak najwięcej o agile, musimy postarać się o to, aby szkolenie zostało poprowadzone przez należycie doświadczonych i wyedukowanych szkoleniowców.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zarządzanie pokoleniem y – czyli jak rozmawiać z dwudziestoparolatkiem aby czuł się zmotywowany do pracy? Posiadanie w jednym zespole przedstawicieli różnych pokoleń jest wyzwaniem dla współczesnych menagerów i liderów. Szkolenie z zarządzania multigeneracyjnego pozwala bliżej przyjrzeć pokoleniom aktywnym na rynku pracy oraz dobrać odpowiedni model zarządzania do każdego z nich.


Mogą Cię również zainteresować: szkolenie z zarządzania projektami, warsztaty z komunikacji.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.