Dobry menadżer

Niewiele osób jest urodzonym przywódcą. Jeżeli jesteś menadżerem, liderem zespołu, zarządzasz większą grupą osób lub jesteś członkiem kadry kierowniczej to do Ciebie jest skierowanie szkolenie dla przywódców…

Gamma - Dobry menadżer

  Może brzmi to górnolotnie, ale właśnie to jest kluczowa rola wymienionych wyżej pracowników. "Przywództwo szkolenie" pozwala na bardziej efektywne zarządzanie zespołem pracowników. Podstawą szkolenia jest ustalenie zasad komunikacji, które są immanentnym elementem każdego zgranego zespołu.Bez odpowiedniej komunikacji nie będzie współpracy na wysokim poziomie. Każdy słuchacz nauczy się wdrażania odpowiednich zasad komunikacyjnych, trików, które pomogą usprawnić obieg informacji, rozdzielanie zadań i kontrolę nad powierzonymi zadaniami. Sprawny menadżer także z łatwością rozdzieli zadania.

  Wybierz nasze szkolenia.Dowiesz się m.in. jak budować zespół, jak wzmocnić motywację w sobie i organizacji, jak utrzymać najlepszych pracowników w firmie, jak skutecznie zarządzać projektami wg PMI.
  Do jego zadań należy także zidentyfikowanie typu pracownika i wykorzystanie odpowiednich metod, które będą w jego przypadku najbardziej skuteczne. Rolą lidera grupy jest także budowanie pozytywnej atmosfery poprzez łagodzenie powstałych konfliktów, przerywanie spirali negatywnych emocji, rozwiązywanie problemów. Szkolenie także pozwoli na budowanie swojej pozycji w firmie, wykształcenie stylu przywódczego i bardziej efektywne zarządzanie ludźmi.Zanim prowadzący przejdzie do tych szczegółowych zaleceń zaproponuje najodpowiedniejsze sposoby na przedstawienie się w nowej grupie jako osoba zarządzająca, a także przejęcie przywództwa nad grupą, którą do tej pory było się członkiem.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jakie są najskuteczniejsze techniki motywacyjne? Jak zostać mentorem dla mniej doświadczonych współpracowników? Jak stres wpływa na podejmowanie decyzji? Jak obudzić zespół sprzedażowy? Zobacz co proponujemy: Zapraszamy.

  Najtrudniejszym zadaniem menadżera jest z pewnością przekazywanie niepomyślnych informacji. Te i inne sprawy zostaną poruszane na szkoleniu, które odbywa się przy uczestnictwie zawodowych coachów współpracujących z wieloma korporacjami w Polsce.Grupy liczą do maksymalnie kilkunastu osób, co pozwala na aktywny udział wszystkich uczestników, a także indywidualne konsultacje. Szkolenia są dopasowywane do potrze uczestników - istnieje możliwość pomocy w rozwiązywaniu problemów pojawiających się na spotkaniach. Dużym atutem jest wspólne rozwiązywanie zadań, które pozwolą na zbudowanie swojej rutyny.Na szkoleniach przedstawiane są techniki stosowane przez najsławniejszych przywódców biznesowych na świecie. Wiele firm oferuje przygotowanie szkolenia pod kontem konkretnej spółki.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szukasz nowoczesnych rozwiązań z obszaru HR i biznesu? Zobacz nasze zoptymalizowanych strategie dla zakładów produkcyjnych i skrojonych na miarę ścieżki menadżerów Odkryj nasze ścieżki rozwiązań!

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.